Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Arnor Deluxe

🇹🇷Turkije
Side
hotel

Arnor Deluxe is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

24 november 2026, 8 dgn
Keulen
 645

Bekijk ook deze aanbiedingen

Casa el Morro

Soort:
Lang geleden ben ik in Indonesië geweest, een reis die ik graag nog eens over zou doen. Maar ja, Azië ligt niet bepaald naast de deur. Toen ik laatst op Lanzarote de tuin van Casa el Morro inliep, moest ik ineens heel sterk aan die reis denken. Ik wist niet precies waardoor het kwam.

Eenmaal in het huis kwam de geur van heerlijk eten me tegemoet. Ik ging mijn neus achterna en trof eigenaresse Raquel in de keuken. En wat bleek? Raquel had jarenlang op Bali gewoond. Toen ze besloot op Lanzarote een guesthouse te beginnen, wist ze dat ze heimwee zou krijgen naar haar tijd in Indonesië. En dus werd Casa el Morro helemaal in de sfeer van wat jarenlang haar thuis was geweest. Overal Balinese meubelen, sierlijke Indonesische decoraties en niet te vergeten de Aziatische gastvrijheid. Ik heb zelfs een yogales met haar meegedaan. Nu ben ik normaal niet zo zweverig, maar dit was echt heel ontspannen.

Dankzij de bijzondere mix van westerse architectuur, oosterse inrichting en de hartelijkheid van Raquel heb ik een fantastische vakantie gehad. En natuurlijk ook door het heerlijk zwembad en de leuke, gezellige stadjes en het strand op korte rij-afstand. Raquel hoeft voorlopig niet naar Bali terug, die heeft helemaal haar draai gevonden op Lanzarote. Zo zie je maar: oost west…

Vanaf

 745

Casa Rural Doña Herminda

Soort:

Na een prachtige tocht over het eiland Tenerife, waar ik diverse wijngaarden gepasseerd ben en de befaamde Pico del Teide heb zien liggen, arriveer ik bij mijn okergele logeeradresje voor de komende dagen. Casa Rural Doña Herminda wordt omringd door prachtige planten en palmbomen, wat het in combinatie met de vrolijke kleur van het huisje en het zwembad in de tuin een fijne, tropische uitstraling geeft.

Casa Rural Doña Herminda is een 100 jaar oud, typisch Canarisch huisje, waar je je mede door de houten afwerking en de gezellige inrichting, meteen thuis voelt. Binnen vind je een sfeervolle keuken, woonkamer met open haard en een comfortabele slaapkamer. Het terrasje is een oase van rust en de uitzichten op de landelijke omgeving zijn adembenemend. In de afgesloten tuin vind je een eigen zwembadje met ligstoelen. Hier heb je verder niets nodig! Hooguit een paar leuke tips voor restaurantjes, die in het nabijgelegen La Matanza aanwezig zijn.

Vanaf

 620

The Westin New York Grand Central

Verblijf in het bruisende hart van Manhattan met comfortabele kamers en een luxe bed. Geniet van de faciliteiten zoals een fitnesscentrum, een eigen restaurant en een gezellige bar. Ontdek de iconische bezienswaardigheden van New York, allemaal op loopafstand te bereiken. Wil je iets verder dan pak je de metro, die brengt je zo overal naar toe. Een heerlijke plek voor je citytrip naar New York

Vanaf

 941

Radisson Blu Resort & Spa

Soort:
Het prachtige Radisson Blu Resort & Spa ligt op loopafstand van het strand en het mooie Puerto de Mogan en biedt volop faciliteiten voor het hele gezin. Zo zijn er 2 zwembaden, diverse restaurants, verschillende sport- en ontspanningsmogelijkheden, moderne kamers en entertainment voor jong en oud. Vanuit Radisson Blu Resort & Spa kun je gemakkelijk diverse plaatsen bezoeken, zoals Puerto de Mogan, Taurito en Puerto Rico. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 754