Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Paguera Beach

🇪🇸Spanje
Paguera
Apartotel
Logies en ontbijt
Het 4-sterrenhotel geeft je alles voor een top tijd op Mallorca. Aparthotel Paguera Beach ligt aan de kust van Paguera in een omgeving vol groen. Laad hier samen met je partner de batterij perfect op. Wat ga jij als eerste doen als je aankomt? Een duik in het hemelsblauwe zwembadwater? Of even een kijkje nemen bij het nabijgelegen strand? Vanuit dit Aparthotel heb je altijd keuze! Zo beleef je comfortabele dagen aan het zwembad en verfrissende stranddagen. Het hotel biedt ook toegang tot een mooi aangelegd tennisveld en een uitgeruste fitnessruimte. Sluit je avonturen op Mallorca af met de gerechten van het buffet; die je zowel ’s ochtends als ’s avonds verwennen met lokale en internationale lekkernijen. Laat je favoriete drankje serveren bij de bar en proost op een geweldige tijd op het buitenterras. Klinkt dit als een perfect weekje met zijn tweeën? Kom naar Aparthotel Paguera Beach en kom Mallorca meemaken!

Paguera Beach is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

14 april 2026, 8 dgn
Weeze
 499

Bekijk ook deze aanbiedingen

Sholeo Lodges Maspalomas

Soort:

Sholeo Lodges Maspalomas is onlangs compleet gerenoveerd en ligt op een fijne, centrale plek in Playa del Inglés. Binnen een paar minuten wandel je naar de bar street of een van de vele winkels en restaurantjes in de buurt. Alles wat je nodig hebt, ligt letterlijk om de hoek. Ook het zandstrand is op loopafstand te vinden.

Je begint je dag met een vers ontbijt in de ontbijtruimte. 's Avonds zin om in het hotel te blijven? Dan kun je tegen betaling terecht in het buffetrestaurant, of kies voor een ontspannen adults only diner in het à-la-carte restaurant. Overdag is het heerlijk relaxen aan het zwembad of genieten van een drankje aan de bar. En dankzij je eigen balkon of terras voelt thuiskomen hier net zo fijn als eropuit gaan.

Vanaf

 539

Quinta do Paraizo

Soort:

Mijn hart maakt een sprongetje van geluk als ik aankom bij deze mooie Quinta. Ana, de eigenaresse staat me al met open armen op te wachten. Vol passie geeft ze me een rondleiding over het landgoed en door de oude quinta. 'Eliza, wat ik belangrijk vind is dat mensen zich thuis voelen in mijn quinta, daarom zijn wij, mijn familie, als locals altijd bij het huis te vinden. Ik denk dat dat er echt voor zorgt dat klanten zich thuisvoelen bij mij, er zit liefde in de quinta, het is ook echt mijn thuis...'. Ana is zelf een local en het huis is al lang in het bezit van de familie van Ana, origineel was de quinta van haar grootvader. Het dateert uit de 18e eeuw, maar Ana heeft het gerenoveerd en heringericht. Wanneer we de quinta binnen lopen voel ik me gelijk de warme huiselijk sfeer. Ik zie een comfortabele maar traditionele inrichting, echt Portugees. Het ontbijt wordt geserveerd in misschien wel de mooiste kamer, namelijk de oude wijnkamer. Op tafel zie ik allerlei lokale producten. 'Ja Eliza, ik vind het belangrijk om bewust bezig te zijn met duurzaamheid en het ondersteunen van het eiland. Al mijn producten zijn lokaal gemaakt. 's Ochtends gaat mijn man op pad naar de lokale bakkerij om daar brood te halen en het fruit, dat komt van de bomen uit de tuin' zegt Ana.

Ik vroeg aan Ana en haar man wat ik het beste morgen zou kunnen gaan doen om de het eiland te ontdekken. De man van Ana vertelt me dat op slechts 20 minuutjes met de auto de krater van de vulkaan te vinden is. Hij zegt tegen mij 'Eliza, hike naar lagao do fogo, het is een krater van de vulkaan dat nu dient als meer. Je zult versteld staan van de uitzichten die je daar vindt. Oh, en vanavond nodigen wij je graag uit  voor een traditioneel diner hier in de quinta!'. Ik voel me hier direct helemaal thuis... Ana en haar man zijn zo enorm gastvrij, je merkt echt dat ze de quinta runnen met liefde...

Vanaf

 782

Begeti Bay

Op zoek naar een ontspannen familievakantie in Skaleta? In Skaleta vind je het 4-sterrenhotel Begeti Bay Hotel, ideaal voor gezinnen met kinderen. Dit resort ligt aan het rustige eind van een 11 kilometer lang zandstrand, op steenworp afstand van de gezellige havenstad Rethymno. In dit hotel geniet je van weelderige tuinen, een groot buitenzwembad en een apart kinderbad, allemaal op een terrein van maar liefst 10 000 m². De sfeer is gezellig en ontspannen, met vriendelijk personeel dat je tijdens je vakantie volledig ontzorgt. Elke avond is er sfeervolle Griekse entertainment zoals een Griekse avond of disco-avond. Gasten prijzen de schone en comfortabele kamers, hoewel sommige een upgrade kunnen gebruiken. Verken de omgeving of relax bij het zwembad met een cocktail in de hand. Boek snel bij D-reizen voor jouw zorgeloze vakantie! Bekijk snel de prijzen.

Vanaf

 473

Rose Dg Hotels

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Kemer? Hotel Rose Resort Dg Hotels is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 90 reizigers beoordelen Hotel Rose Resort Dg Hotels gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Rose Resort Dg Hotels, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Rose Resort Dg Hotels vandaag nog!

Vanaf

 364