Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Quinta do Paraizo

🇵🇹Portugal
Ribeira Grande
aparthotel
Logies en ontbijt

Mijn hart maakt een sprongetje van geluk als ik aankom bij deze mooie Quinta. Ana, de eigenaresse staat me al met open armen op te wachten. Vol passie geeft ze me een rondleiding over het landgoed en door de oude quinta. ‘Eliza, wat ik belangrijk vind is dat mensen zich thuis voelen in mijn quinta, daarom zijn wij, mijn familie, als locals altijd bij het huis te vinden. Ik denk dat dat er echt voor zorgt dat klanten zich thuisvoelen bij mij, er zit liefde in de quinta, het is ook echt mijn thuis…’. Ana is zelf een local en het huis is al lang in het bezit van de familie van Ana, origineel was de quinta van haar grootvader. Het dateert uit de 18e eeuw, maar Ana heeft het gerenoveerd en heringericht. Wanneer we de quinta binnen lopen voel ik me gelijk de warme huiselijk sfeer. Ik zie een comfortabele maar traditionele inrichting, echt Portugees. Het ontbijt wordt geserveerd in misschien wel de mooiste kamer, namelijk de oude wijnkamer. Op tafel zie ik allerlei lokale producten. ‘Ja Eliza, ik vind het belangrijk om bewust bezig te zijn met duurzaamheid en het ondersteunen van het eiland. Al mijn producten zijn lokaal gemaakt. ’s Ochtends gaat mijn man op pad naar de lokale bakkerij om daar brood te halen en het fruit, dat komt van de bomen uit de tuin’ zegt Ana.

Ik vroeg aan Ana en haar man wat ik het beste morgen zou kunnen gaan doen om de het eiland te ontdekken. De man van Ana vertelt me dat op slechts 20 minuutjes met de auto de krater van de vulkaan te vinden is. Hij zegt tegen mij ‘Eliza, hike naar lagao do fogo, het is een krater van de vulkaan dat nu dient als meer. Je zult versteld staan van de uitzichten die je daar vindt. Oh, en vanavond nodigen wij je graag uit  voor een traditioneel diner hier in de quinta!’. Ik voel me hier direct helemaal thuis… Ana en haar man zijn zo enorm gastvrij, je merkt echt dat ze de quinta runnen met liefde…

Quinta do Paraizo is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 oktober 2027, 8 dgn
Brussel
€ 711

Bekijk ook deze aanbiedingen

Appartementen Enagron

Appartementen Enagron liggen idyllisch in een dal bij Axos, aan de voet van de berg Psiloritis, omgeven door ravijnen en de bronnen van Mylopotamos. Als natuurliefhebber voel ik me hier meteen thuis. De eigenaren, Yiannis en Fani, delen hun levensmotto "Vier seizoenen, vijf zintuigen", waarmee ze benadrukken dat je het hele jaar door kunt genieten van deze plek. Op een avond vraag ik Fani wat er op het menu staat. Ze lacht en zegt: “Neem een wijntje, lees een tijdschrift en wacht maar rustig af.” Kort daarna ruik ik de geur van versgebraden vlees en olijfolie en kan ik niet wachten om aan tafel te gaan!

Villa Enagron ligt op een ranch met olijfbomen, wijngaarden, groentetuinen en fruitbomen. Het complex heeft in totaal 32 appartementen en studio's, verspreid over twaalf gebouwen. Er zijn diverse gemeenschappelijke ruimtes, zoals een restaurant, taverne, traditionele Kafenio, lounge en bar. Je kunt je op vele plekjes volledig ontspannen, terwijl er voor de kinderen een speeltuin is en een zwembad. Villa Enagron biedt rust en comfort in een authentieke Kretenzische omgeving, het hele jaar door.

Vanaf

€ 639

Guesthouse Kaatsheuvel

Soort:
Je vindt dit hotel in het Brabantse Kaatsheuvel. Een hotel waar aan alles is gedacht. In de gezellige bar of ruime daktuin drink je een lekker drankje, live sportwedstrijden kijk je in de lobby, koffie pak je in de koffiecorner en kinderen leven zich uit in de diverse speelhoeken. Voor leuke uitstapjes kun je alle kanten op. De Efteling ligt op slechts 500 meter lopen en met ons arrangement heb je twee dagen toegang tot deze magische plek. Natuurliefhebbers pakken hun wandelschoenen en gaan de natuur in. En je bent binnen een half uur rijden in diverse Brabantse steden. Nog zoekende naar wat je wil gaan ontdekken? Het gastvrije personeel denkt graag met je mee. Welkom thuis!

Vanaf

€ 322

NH Paris Gare de l’Est

Soort:
Dit hotel ligt zoals de naam al doet vermoeden direct bij het gelijknamige treinstation. Dat is nog eens handig. Uit de trein hup zo je hotel in. Na een uitgebreid ontbijt is het tijd om de stad te verkennen. Wandel naar hippe boetiekjes en gezellige cafés. Wil je verder, dan spring je op de metro en sta je zo oog in oog met de meest imposante bezienswaardigheden. Wat een prachtige stad!

Vanaf

€ 400

Gardenia

Verblijven in een aangename accommodatie in Perissa? Gardenia is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 731 reizigers beoordelen Gardenia gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Gardenia, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Gardenia vandaag nog!

Vanaf

€ 489