Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Prime Energize

🇵🇹Portugal
Monte Gordo
hotel
Logies
In dit moderne viersterrenhotel draait alles om jouw welzijn. Geniet van het uitgebreide wellnesscentrum, verwarmde zwembaden en een breed scala aan sportactiviteiten. Ontspan op het zonneterras met je favoriete cocktail bij de bar. De prachtige stranden van de Portugese Algarve liggen op slechts 400 meter lopen. Vanuit je hotelkamer wandel je zo naar het strand. Proef de beroemde Portugese keuken in het restaurant, waar lokale ingrediënten centraal staan. Maak een ontspannen wandeling van 15 minuten naar het natuurreservaat en ontdek de serene stilte. Voor een bruisende ervaring rijd je binnen 30 minuten naar een charmante stad in de regio. Hier geniet je op je eigen manier van alles wat deze bestemming te bieden heeft.

Prime Energize is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

26 augustus 2026, 8 dgn
Eindhoven
 1.072

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel H10 Delfin

Soort:
Hotel H10 Delfin bevindt zich in het centrum van Salou in een levendige winkelstraat, op slechts 200 m van het Levante-strand. Er zijn twee zwembaden waarvan één met hydromassage. In het buffetrestaurant worden sommige gerechten klaargemaakt waar je bij staat en voor een fruitige cocktail kun je terecht bij de poolbar of in de lobbybar. Het Blue Team organiseert in het hoogseizoen allerlei activiteiten en zorgt 's avonds voor een leuke show.

Vanaf

 747

Como Uma Canggu

Soort:
Dit luxe hotel in Canggu heeft veel aandacht besteed aan design. Het is er modern en de kamers hebben rustige en lichte tinten. Het hotel ligt aan het strand, en je kunt er ook surflessen nemen. Of schakel een tandje terug en laat je verwennen in het wellnesscentrum. Vergeet ook niet om een paar baantjes te trekken in het fijne zwembad. Helemaal opgeladen kom je weer thuis.

Vanaf

 1.868

My Citrus Retreat

Ik open de deuren van mijn suite en word meteen begroet door het rustgevende geluid van het water in mijn privézwembad en de natuur om me heen. Het is het perfecte moment om even te ontspannen en te genieten van de Griekse zon. Terwijl ik op het terras zit, met mijn ochtendkopje koffie in de hand, voel ik me helemaal op mijn gemak. Ik weet dat deze dag weer geweldig gaat zijn.

My Citrus Retreat is een gloednieuwe accommodatie in Agios Ioannis, Lefkas, en biedt luxe suites met privézwembaden - ideaal voor een paar uur zonnebaden of lekker luieren in volledige privacy. De suites zijn modern en sfeervol ingericht, met warme kleuren die een gezellige, intieme sfeer creëren. De eigenaar, Nikos, heet je van harte welkom in zijn nieuwste creatie, een plek waar comfort, luxe en rust samenkomen.

Vanaf

 662