Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Letoonia Club & Hotel

🇹🇷Turkije
Fethiye
hotel
Ultra All Inclusive
Letoonia Club & Hotel is voor velen dé favoriete plek aan de Middellandse zee door de unieke locatie op het uitgestrekte schiereiland in Fethiye. Omgeven door maar liefst drie privé baaien vind je hier altijd een plekje om te ontspannen onder de Turkse zon. Wandel langs de 2 kilometer lange kustlijn en geniet van de eigen jachthaven, de groene bosrijke omgeving en het adembenemende uitzicht over de turquoise zee. Ontspan tijdens een yoga les en voel je als herboren na een bezoek aan het Turks bad. Liever wat meer actie? Plons zo vanuit de glijbaan de verfrissende zee in. Of wat dacht je van een potje beach volleybal, boksles en deelnemen aan een van de vele watersporten? Ook de jongste vakantiegangers komen hier niets te kort. Er is altijd wat te beleven bij de kidsclub en het enthousiaste animatie team. De sfeervolle (bungalow)kamers in Letoonia Club & Hotel maken het plaatje helemaal compleet. Kortom, in het Ultra All inclusive Letoonia Club & Hotel is het écht genieten! Een oase van rust en tegelijkertijd een prachtig vakantiedorp met voor ieder wat wils. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Letoonia Club & Hotel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

29 september 2026, 5 dgn
Amsterdam
€ 737

Bekijk ook deze aanbiedingen

Beach Club Font de Sa Cala

Soort:
Op een uitgestrekt en groen terrein ligt Beach Club Font de Sa Cala. Als familie met kinderen of als sportliefhebber (of beiden..) kun je hier je hart ophalen. In dit clubhotel zijn veel, héél veel faciliteiten voor sport en ontspanning. Denk aan een semi olympisch zwembad, een waterpark met piratenboot, maar liefst 11 tennisbanen, en keuze uit toffe activiteiten voor jong en oud. Een internationaal hotel, met smaakvolle buffetten in de noordoostelijke punt van Mallorca. Beach Club Font de Sa Cala is rustig gelegen, maar sfeervol Cala Ratjada met aantrekkelijke wandelboulevard is slechts 3 kilometer weg.

Vanaf

€ 694

The Elser En Residences

Ben je op zoek naar een luxe verblijf in het hart van Miami? Het 4-sterrenhotel The Elser Hotel Miami - An All-Suite Hotel biedt een unieke ervaring met volledig ingerichte suites en een scala aan faciliteiten. Gelegen op slechts 500 meter van de American Airlines Arena en op loopafstand van het levendige Bayside Marketplace, is dit hotel de ideale uitvalsbasis om Miami te ontdekken. Geniet van het buitenzwembad met panoramisch uitzicht over de stad, ontspan in de hot tub of werk aan je conditie in het moderne fitnesscentrum. De stijlvolle suites zijn voorzien van alle gemakken voor een comfortabel verblijf. Ervaar de perfecte combinatie van stedelijke flair en serene luxe. Boek nu je verblijf bij D-reizen en beleef Miami op zijn best!

Vanaf

€ 1.045

Reutemann Seegarten

Soort:
Je waant je hier in een andere wereld, maar het hotel ligt toch écht in Duitsland. Het hotel heeft een prachtig uitzicht over de Bodensee, en ligt in het centrum van het plaatsje Lindau. De winkels vind je direct om de hoek.

Vanaf

€ 373