Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Grecotel Cape Sounio

🇬🇷Griekenland
Sounio
Resort
Logies en ontbijt
Op zoek naar een bijzondere vakantie in Sounio? Het 5-sterrenhotel Grecotel Cape Sounio biedt je een unieke mix van luxe, natuur en historie. Dit stijlvolle resort ligt tegen een heuvel en kijkt uit op de indrukwekkende Tempel van Poseidon. Hier start je de dag met een waanzinnig uitzicht over zee. Overdag wissel je ontspannen momenten bij het zwembad af met een bezoek aan het strand. ’s Avonds geniet je van heerlijke gerechten terwijl de zon ondergaat. De rustige ligging en groene omgeving zorgen voor een ontspannen sfeer. Dit is zo’n plek die je bijblijft. Klaar voor een onvergetelijke vakantie? Bekijk snel de prijzen bij D-reizen!

Grecotel Cape Sounio is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

2 november 2026, 8 dgn
Amsterdam
€ 1.267

Bekijk ook deze aanbiedingen

X Life Sarigerme

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Sarigerme? X Life Hotel Sarigerme is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 23 reizigers beoordelen X Life Hotel Sarigerme gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van X Life Hotel Sarigerme, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar X Life Hotel Sarigerme vandaag nog!

Vanaf

€ 743

Gullbrändan

Soort:
Spiksplinternieuw en in hartje Kläppen … welkom in de appartementen van Gullbrändan. Na heerlijk geslapen te hebben, open je voorzichtig je ogen. Je wordt getrakteerd op een schilderachtig tafereel. Laat je betoveren door de majestueuze bergen bedekt met een witte deken van sneeuw. Terwijl de zon langzaam opkomt, voel je de opwinding van de avonturen die de dag voor je in petto heeft. En je hoeft niet lang te wachten. Hier stap je zó in de skilift en voor je het weet … sjees je van de piste. Ski-in, ski-out: hoe fijn is dat? 'Kan deze dag nog beter worden?', vraagt je partner. Jazeker. In je appartement van Gullbrändan vind je ook een eigen privésauna. Je wordt helemaal zen, en je lichaam ook. Heel belangrijk om jezelf goed op te laden, want morgen staat er weer een heel avontuur voor de deur.

Vanaf

€ 1.130

Soho Los Naranjos

Soort:
Ga je vandaag naar het centrum of naar het strand? Vanuit dit hotel met een fijn prijsje, kan het allebei! Neem de bus naar het centrum om te gaan shoppen of voor de Spaanse cultuur. Of wandel rustig naar het strand, dat op 500 meter van het hotel ligt.

Vanaf

€ 270