Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Boutiquehotel Stadthalle

Boutiquehotel Stadthalle

Dit verrassende hotel is het eerste hotel met een zero energy balance en heeft overal over nagedacht. Dit hotel wekt per jaar net zoveel energie op als het verbruikt. De zonnepanelen verwarmen het water en het regenwater wordt opgevangen en dient als spoelwater. De muren zijn hier letterlijk groen en het ontbijt is volledig organisch. In de zomermaanden geniet je in de binnentuin, die omgeven is met lavendelplanten. Je vergeet hier bijna dat je in een drukke stad zit. Dat de kamers daarnaast nog eens van alle gemakken voorzien zijn is bijna een bijkomstigheid. De kamers hebben allemaal een eigen design. Een uniek hotel niet ver van het centrum. Een fietsroute leidt je van het hotel naar het hartje Wenen. Liever met het openbaar vervoer? De metro ligt om de hoek en brengt je binnen een kwartier naar het centrum of stap in de tram naar de gezellige wijk Spittelberg.

Prijzen vergelijken

Boutiquehotel Stadthalle is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  330

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Prima Life Makadi Resort & Spa

Soort:

Op zoek naar een vakantieadres waar iedereen een onvergetelijke tijd tegemoet gaat? Ontdek dan Selections Hotel Prima Life Makadi Resort & Spa. Hier kun je uit je comfortzone stappen met grandioze activiteiten en ligt het strand letterlijk aan je voeten. Wat zo fijn is aan dit hotel is dat je kilometers langs het strand kunt wandelen, dit kan niet bij ieder hotel in Egypte, maar wel in het mooie Makadi Bay. Heerlijk voor een avondwandeling of joggen in de vroege ochtend bijvoorbeeld.


Prima Life Makadi Resort & Spa is geen standaard hotel, maar een heerlijke plek met het sfeertje van een kleinschalig vakantiepark en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Zo zijn de kleurrijke kamers ruim en comfortabel, de buffetten ontzettend uitgebreid, wordt er van alles vers voor je neus bereidt, kun je gratis dineren in 1 van de à-la-carterestaurants en zijn drankjes de hele dag én nacht inbegrepen.

Het hotel is vooral geliefd vanwege de prachtige ligging aan zee met als bonus: een goudgeel privé-zandstrand in een mooie baai met enkele mooie koralen met de in Egypte zo bekende kleurrijke vissen. Als je vanaf het strand met je snorkelset de zee in loopt en je hoofd onderwater steekt, zie je al het moois zo aan je voorbij trekken. Net als het strand is het zwembad ook een heerlijke plek om lekker te relaxen. Fijne ligbedjes, parasols en een poolbar voor ijskoude versnaperingen binnen handbereik.

Vanaf

 710

Club Hotel Sera

Soort:
Club Hotel Sera is een luxe 5-sterren Ultra All Inclusive hotel met geweldige faciliteiten voor zowel volwassenen als kinderen. Het hotel wordt gekenmerkt door een interieur dat de pracht van traditionele Ottomaanse paleizen weerspiegelt. Dit zie je ook terug in de majestueuze, stijlvolle ontworpen kamers met comfort. Hier voel je je even een échte royal. Dit elegante hotel biedt je alles wat je je maar kunt wensen tijdens je vakantie. Club Hotel Sera is een mix van moderne voorzieningen en traditionele Turkse gastvrijheid. Je smaakpapillen komen niets te kort in de diverse restaurants, waar zowel internationale als lokale gerechten worden geserveerd. Voor een drankje kun je terecht bij een van de verschillende bars, waag s' avonds een dansje in de disco, tijdens de live muziekoptredens of geniet van de fantastische shows. Voor echte ontspanning ga je naar de spa met een sauna, Turks bad en een uitgebreide keuze aan massages. De kids komen niets te kort, zij worden ondertussen uitstekend vermaakt bij de miniclub. Met weelderige groene tuinen, een prachtige uitzicht op de turquoise Middellandse Zee en een privéstrand voor de deur is Club Sera Hotel de ideale vakantiebestemming. Kom je ook genieten van een welverdiende vakantie aan de Turkse Rivièra in het prachtige Club Hotel Sera? Tot snel!

Vanaf

 579

TUI KIDS’ CLUB Gardaland Magic Hotel

Soort:
TUI KIDS' CLUB Gardaland Magic Hotel is onderdeel van het grootste attractiepark van Italië: Gardaland. Het hotel ligt slechts op een kilometer van het Gardameer en het attractiepark. Met een gratis shuttletransfer vanaf het hotel ben je er zo. Vanaf het moment dat je voor het eerst voet zet in deze wereld zul je de magie in de lucht voelen. Waar ga je eerst naartoe?

Vanaf

 464