Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Op zoek naar een vakantieadres waar iedereen een onvergetelijke tijd tegemoet gaat? Ontdek dan Selections Hotel Prima Life Makadi Resort & Spa. Hier kun je uit je comfortzone stappen met grandioze activiteiten en ligt het strand letterlijk aan je voeten. Wat zo fijn is aan dit hotel is dat je kilometers langs het strand kunt wandelen, dit kan niet bij ieder hotel in Egypte, maar wel in het mooie Makadi Bay. Heerlijk voor een avondwandeling of joggen in de vroege ochtend bijvoorbeeld.
Prima Life Makadi Resort & Spa is geen standaard hotel, maar een heerlijke plek met het sfeertje van een kleinschalig vakantiepark en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Zo zijn de kleurrijke kamers ruim en comfortabel, de buffetten ontzettend uitgebreid, wordt er van alles vers voor je neus bereidt, kun je gratis dineren in 1 van de à-la-carterestaurants en zijn drankjes de hele dag én nacht inbegrepen.
Het hotel is vooral geliefd vanwege de prachtige ligging aan zee met als bonus: een goudgeel privé-zandstrand in een mooie baai met enkele mooie koralen met de in Egypte zo bekende kleurrijke vissen. Als je vanaf het strand met je snorkelset de zee in loopt en je hoofd onderwater steekt, zie je al het moois zo aan je voorbij trekken. Net als het strand is het zwembad ook een heerlijke plek om lekker te relaxen. Fijne ligbedjes, parasols en een poolbar voor ijskoude versnaperingen binnen handbereik.
Als ik in de vroege ochtend buiten op het terras sta, genietend van het vogelgezang, komen Silvia en Eilko, de vriendelijke eigenaren van Cortijo del Marqués, naar me toe. Ze vertellen enthousiast hoe ze in 2009 verliefd werden op dit historische landgoed en het in 2010 kochten. “We houden van de rust hier,” zegt Silvia, terwijl Eilko toevoegt: “Elke dag horen we de natuur tot leven komen.” Hun liefde voor het landgoed is duidelijk, en dat voel je in de gastvrijheid die ze uitstralen.
Hotel Cortijo del Marqués is een oase van rust, op slechts 20 km van Granada. Het 16e-eeuwse landgoed is zorgvuldig gerestaureerd en biedt 15 unieke kamers, van rustiek-chique tot elegant. Geniet overdag lekker aan het zwembad van het zonnetje en laat jezelf helemaal tot rust komen. In het restaurant kun je genieten van ontbijt, lunch en diner in een semi al fresco sfeer in de warme maanden, en knus bij de openhaard in de frissere maanden. Er lekker op uit gaan? Dan zijn er volop mogelijkheden voor fiets- en paardrijtochten in de omliggende natuur. Cortijo del Marqués is een plek waar rust, cultuur en topservice samenkomen.