Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

The Bristol

The Bristol

Verblijven in een aangename accommodatie in Thessaloniki? Hotel The Bristol is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s van Hotel The Bristol, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel The Bristol vandaag nog!

Prijzen vergelijken

The Bristol is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  383

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Melia Sitges

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Sitges? Hotel Melia Sitges is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 474 reizigers beoordelen Hotel Melia Sitges gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Melia Sitges, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Melia Sitges vandaag nog!

Vanaf

 573

Finca las Nuevas

Soort:
Ik rijd over kronkelende weggetjes, langs groene bomen en witte huisjes, op weg naar Finca las Nuevas. Ik twijfel nog om naar het vlakbij liggende dorpje Álora te rijden, waar ik al eerder de meest heerlijke tapas proefde. Maar ik besluit door te rijden, omdat ik niet kan wachten om de Nederlandse eigenaren en hun bijzondere ontdekking te zien!

Met Robert en Pascalle klikt het meteen; want ik merk dat ze net als ik over een avontuurlijk hart beschikken. Robert en Pascalle ontmoetten elkaar in Indonesië. Daarna reisden ze de hele wereld over. De volgende stap was emigreren en daar leek Andalusië de perfecte plek voor. Altijd lekker warm, niet te ver van Nederland en te midden van bijzondere natuur. “Finca las Nuevas was het eerste huis dat we bezochten. We waren meteen verliefd op de serene rust die er heerst rondom het huis en de vergezichten over de glooiende bergen met olijf-en amandelbomen”, vertelt Pascalle wanneer we door de bloeiende tuin heen lopen.

De Spaanse finca is jaren geleden gerenoveerd, maar alle iconische Andalusische details zijn bewaard gebleven: de dikke witte muren, de kleine ramen en terracotta tegels. In Casa Carmen vind je zelfs stenen vazen in de grond waar vroeger de olijfolie in werd bewaard. Pascalle en Robert voegden hier een hele hoop gezellige details aan toe, dat Finca las Nuevas tot een kleurrijk paradijsje maakt. Morgen trek ik mijn wandelschoenen aan en stap ik in de voetsporen van het avontuurlijke stel, dat de hele omgeving al ter voet heeft verkend. Ik kan niet wachten om de brug van Caminito del Rey over te steken. De vergezichten moeten hier wel prachtig zijn!

Vanaf

 536

Hotel Mythos Panorama

Hotel Mythos Panorama is een topadres voor een heerlijke vakantie op het mooie eiland Corfu. Het ligt vlak bij het kiezelstrand, ideaal voor als je graag geniet van zon en zee. Bij het hotel blijven kan ook: er zijn zwembaden voor een verfrissende duik en voor lekker eten wordt gezorgd. Om samen te proosten ga je naar de rooftopbar, waar je geniet van het schitterende uitzicht over de omgeving. En wil je even helemaal niets, breng dan een bezoek aan de wellness met sauna en Turks stoombad. Dit wordt een hele fijne tijd in Griekenland!

Vanaf

 1.273