Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

MYELLA Boutique Hotel

🇹🇷Turkije
Ortakent
hotel
Logies en ontbijt
De Egeïsche Zee ligt voor je neus. Vanuit dit knusse boetiekhotel wandel je zó het strand op. De ochtend? Die begint met een ontbijt vol verse, lokale lekkernijen. Daarna is het kiezen plons in het zwembad of nog even lekker niksen in de zon op een ligbed. Tegen de avond wordt het pas echt genieten, met Turkse en mediterrane hapjes terwijl de zon langzaam ondergaat. Even helemaal zen? De spa staat klaar met traditionele hamambehandelingen. Modern design, warme gastvrijheid en dat uitzicht … hier zit je méér dan goed.

MYELLA Boutique Hotel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

11 mei 2026, 8 dgn
Amsterdam
 1.244

Bekijk ook deze aanbiedingen

Selectum Collection Bodrum

Soort:
5-sterrenluxe en pal aan een heerlijk privéstrand... Je verblijf in het comfortabele Selectum Collection Bodrum (voorheen Kairaba Bodrum Imperial) is gegarandeerd onvergetelijk. Niet alleen voor jou, maar ook voor de kinderen die zich op-en-top vermaken bij de miniclub, in het kinderzwembad of het speeltuintje. Gezamenlijk sluiten jullie de dag goed af met een smakelijke maaltijd in een van de restaurants. Je voelt je niet alleen een prins of prinses tijdens een fantastische zonvakantie in Selectum Collection Bodrum, maar je verblijft ook nog eens in een soort kasteel. Dwaal door de tropische groene tuin, roetsj van de toren glijbaan zo het verkoelende zwembad in en laat je ultiem verwennen in het fijne Spa Center. Al je vakantiedromen komen uit met een verblijf in Selectum Collection Bodrum. Geniet ervan!

Vanaf

 481

Hotel DB Seabank Resort En Spa

Soort:
Zonnen op het strand, wandelingen langs de boulevard of lekker plonsen in het zwembad, het kan allemaal tijdens je zonvakantie bij DB Seabank Resort en Spa! Dit heerlijke 4-sterrenhotel in Mellieha is bovendien ideaal gelegen, op een rustige locatie net buiten het centrum en pal aan de kust. Het stijlvolle hotel beschikt over een enorme tuin met 2 zwembaden (waarvan 1 adults only) en zonneterrassen, en er zijn tal van sportfaciliteiten. En helemaal fijn: je vakantie is all inclusive! Er zijn 4 buffetrestaurants, 3 à-la-carterestaurants en 3 bars, waardoor een hapje en een drankje altijd binnen handbereik liggen. Zie jij jezelf al genieten van een zonvakantie op het prachtige Malta? Boek dan snel je verblijf bij Hotel DB Seabank Resort en Spa!

Vanaf

 270