Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Los Felices – The Fashion Hotel – adults only

🇪🇸Spanje
San Antionio Bahia
hotel
Logies

Los Felices – The Fashion hotel is gebaseerd op de stijl van Palm Springs uit de jaren 60. De kamers zijn gewijd aan Spaanse – en internationale ontwerpers en allemaal voorzien van dat chique vleugje mid-century-stijl.

De twee pastelgekleurde zwembaden vormen het hippe middelpunt van dit vakantieadres. Relax op het terras in één van de loungestoelen, huur een privécabana en kijk uit naar de DJ in de DJ-booth. Het restaurant is trendy ingericht met een mediterraan tintje en het menu is top! In de boutique vind je geselecteerde vintage-stukken van verschillende samenwerkende merken en ontwerpers en de kiosk verkoopt modetijdschriften. Bovendien is er een club die doet denken aan ‘Saturday Night Fever’, waar je tot het ochtendgloren kunt dansen met speciale sessies die je nergens anders op het eiland vindt.

Los Felices – The Fashion Hotel – adults only is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

11 oktober 2026, 6 dgn
Charleroi
 562

Bekijk ook deze aanbiedingen

AQUA Hotel The Breeze

Soort:

AQUA Hotel The Breeze ligt op slechts een klein stukje lopen van het prachtige strand van Santa Susanna. Ook de gezellige wandelboulevard, die helemaal doorloopt tot aan Malgrat de Mar, is vlakbij.

Voor een frisse duik heeft AQUA Hotel The Breeze een mooi zwembad en genieten van zon, lekkere drankjes en heerlijke snacks kan op het fijne terras. In het mooie restaurant staat elke dag een smakelijk, uitgebreid buffet voor je klaar en een aantal gerechten maakt de kok klaar terwijl je toekijkt.

Vanaf

 778

Allure Retreat

Allure Retreat Genieten met een hoofdletter G Geniet van een welverdiende vakantie bij Allure Retreat, een juweeltje op het schitterende Lefkas. Dit unieke plekje, gebouwd in 2021, is volledig ingericht om je een ontspannen en zorgeloze vakantie te bieden. Het minimalistische design, waarin zachte aardse tinten harmonieus samengaan met warme houtaccenten, straalt pure rust en kalmte uit. Het uitnodigende zwembad lokt je om heerlijk te ontspannen en weg te dromen in de zon, terwijl de omgeving roept tot ontdekking. Hier ontsnap je even aan de dagelijkse drukte en geef je jezelf de rust die je verdient. Avontuur om de hoek Bij Allure Retreat begin je de dag stralend! Na een heerlijke nachtrust ben je klaar om volop te genieten van al het moois dat Lefkas te bieden heeft. Dit bijzondere hotel ligt op een buitengewone locatie, beschermd door UNESCO, met werkelijk adembenemende uitzichten over de Ionische Zee en de Lefkada-lagune. Bovendien bevindt Lefkas-stad zich op korte afstand met de auto, zodat je eenvoudig de charme van de hoofdstad kunt ontdekken. Alles in je eigen ritme Hoewel ontspannen aan het zwembad verleidelijk is, heeft Lefkas zoveel meer te bieden dat het ontdekken waard is. Stap in de auto en begin je avontuur door de schilderachtige weggetjes te verkennen, langs traditionele dorpjes en door adembenemende natuur. Een bezoek aan de indrukwekkende Porto Katsiki, een van de mooiste stranden van Griekenland, mag zeker niet ontbreken. Een auto voegt zoveel toe aan je vakantie, ontdek Lefkas nu echt in je eigen ritme. Ligging Allure Retreat * Op 1 kilometer van het strand * Op 2 kilometer van centrum Lefkas-Stad * Op 700 meter van restaurants * Op 2 kilometer van winkels/supermarkt * Op 23 kilometer van de luchthaven Kamers * 2-persoonkamer Deluxe (max. 2 personen) * Formaat: ca. 20 m2 * Tweepersoonsbed * Badkamer met douche, toilet en haardroger * Koffiezetapparaat * Airconditioning * Televisie * Balkon met zitjes Faciliteiten * Zwembad * Ligstoelen en parasols * Badhanddoekenservice (gratis) * Spa-faciliteiten * Yoga (op aanvraag) * Fietsverhuur * Wi-Fi * Bagageruimte * Privé parkeergelegenheid Extra's * Handdoekwissel: 3x per week * Bedlinnenwissel: 3x per week * (Tussentijdse) schoonmaak: dagelijks * Incheck mogelijk vanaf 15:00 uur * Uitchecken voor 11:00 uur * Babybedje en kinderstoel op aanvraag (gratis) * Huisdieren toegestaan (max. 20-30kg, tegen betaling) * Accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk Verzorging * Je verblijft bij Allure Retreat op basis van Logies

Vanaf

 705