Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Rose Bay

🇬🇷Griekenland
Kamari
hotel
Logies en ontbijt

Rose Bay is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

30 september 2026, 8 dgn
Keulen
€ 551

Bekijk ook deze aanbiedingen

Renaissance Polat

Soort:
Ben je op zoek naar een luxe verblijf met panoramisch uitzicht op de Zee van Marmara? Het 5-sterren Renaissance Polat Istanbul Hotel, gelegen in de wijk Yeşilyurt, biedt een perfecte mix van comfort en elegantie. Op slechts 250 meter van het strand en met gemakkelijke toegang tot de luchthaven en het stadscentrum, is dit hotel ideaal voor reizigers die Istanbul willen verkennen. Geniet van ruime kamers, uitgebreide wellnessfaciliteiten en diverse culinaire opties. Boek snel je verblijf en ervaar het beste van Istanbul vanuit het Renaissance Polat Istanbul Hotel.

Vanaf

€ 320

The Hoxton Lloyd

Soort:
Dit stijlvolle hotel ligt verscholen in een creatief en opkomend deel van Amsterdam. Deze bijzondere plek in het oostelijke havengebied voelt als een rustige oase, terwijl de stad altijd binnen handbereik is. Hier kijk je uit over het kabbelende water, fiets je langs moderne architectuur en ontdek je een kant van Amsterdam die net even anders is. Binnen wacht een warm en eigentijds interieur dat het karakter van het historische gebouw combineert met hedendaags comfort. De kamers zijn sfeervol ingericht en bieden precies wat je nodig hebt om op te laden na een dag vol indrukken. Begin je ochtend ontspannen met een goede kop koffie, strijk neer in de levendige lobby of geniet later op de dag van lekker eten en een drankje in een ongedwongen setting. Dit hotel is een perfecte uitvalsbasis om Amsterdam te beleven als een local relaxed, creatief en vol energie.

Vanaf

€ 394

Villa Teberite & Villa Morisca

Soort:
De Canarische Eilanden blijven bijzonder. Ik vind het elke keer weer fijn om ernaartoe te gaan: het aangename klimaat, de ruige natuur, de gastvrije bevolking. Ik heb het tot mijn missie gemaakt om op deze Spaanse eilanden op zoek te gaan naar de plekjes die nog onontdekt lijken en die me de rust bieden waar ik soms zo naar verlang!

Een paar dagen geleden heb ik in het dorpje Tuineje de goedlachse Antonio ontmoet. Deze vrolijke Spanjaard leidt me vandaag rond door verschillende dorpen in de omgeving, waar de tijd is blijven stilstaan. In de serene rust leeft de bevolking alsof er in honderd jaar niets is veranderd. Dat zie je terug in de architectuur en in de landbouw van de ruige streek. Ik kijk mijn ogen uit en we sluiten de dag af in het nabijgelegen stadje Gran Tarajal, waar we verse vis eten in de haven. Vervolgens brengt Antonio me naar mijn verblijf, Villa Teberite & Villa Morisca.

De vriendelijke familie Garçia, staat al op me te wachten. Ze vertellen honderduit over hun vakantieadresje. Het landhuis is meer dan 300 jaar oud. Bij de recente renovaties zijn veel van de originele elementen behouden gebleven. Villa Teberite is een mooie mix van toen en nu geworden. Deze plek biedt me alle ruimte om helemaal tot mezelf te komen!

Vanaf

€ 755