Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Markus Sittikus

🇦🇹Oostenrijk
Salzburg
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Salzburg? Markus Sittikus is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2840 reizigers beoordelen Markus Sittikus gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Markus Sittikus, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Markus Sittikus vandaag nog!

Markus Sittikus is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

20 november 2026, 5 dgn
Keulen
 471

Bekijk ook deze aanbiedingen

Aparthotel Primavera Park

Soort:
Aparthotel Primavera Park is een uitstekend startpunt van een heerlijke vakantie in Benidorm. Je bevindt je hier dicht bij het historische centrum en de populaire winkelstraat met vele winkels, bars en restaurants. Oftewel, je zit hier helemaal goed als je graag lange avondwandelingen maakt, een terrasje pakt, shopt of de café-cultuur wilt verkennen. Zin in wat verkoeling overdag? Rol dan je handdoek uit op het Levante-strand of strijk neer bij het mooie zwembad van Primavera Park. Er ligt een groot zonneterras omheen, waar je lekker op een bedje kunt ontspannen en van de zon geniet.

Vanaf

 392

Victor’s Residenz Hotel Schloss Berg

Soort:
Midden tussen de wijngaarden en aan de oevers van de Moezel vind je Victor's Residenz-Hotel Schlossberg. Een sprookjesachtig kasteel dat is omgetoverd tot een 5-sterrenhotel. Rustig gelegen tegen een helling aan de rand van de wijngemeente Perl-Nennig. Met een heerlijke wellness, goed restaurant en een mooie omgeving ben je er echt even tussenuit. Het hotel ligt in het hart van het drielandenpunt Duitsland, Luxemburg en Frankrijk. Door deze locatie zijn er veel leuke uitstapjes. Bezoek de stad Luxemburg, Metz en Trier of wandel door de prachtige natuur vlak bij het hotel.

Vanaf

 196

Kastro Maistro Suites met privézwembad

Op een rustige locatie op het fijne Griekse eiland Lefkas vind je Kastro Maistro Suites. Hier kun je in alle rust relaxen en een verfrissende duik nemen in je eigen privézwembad, hoe fijn is dat! De suites zelf zijn allemaal moderne en licht ingericht en voorzien van een kleine kitchenette en een fijn terras.

Omdat de suites een onderdeel zijn van hotel Kastro Maistro, ongeveer 75 m verderop, mag je ook gebruik maken van de faciliteiten van het hotel. Zo wordt je dagelijkse ontbijt in het restaurant geserveerd en kun je gezellig een drankje bestellen bij de poolbar. Vanuit de suites wandel je zo de prachtige omgeving in en ben je binnen tien minuutjes op het witte strand.

Vanaf

 548