Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Contessina Suites En Spa

🇬🇷Griekenland
Tsilivi
hotel
Logies en ontbijt
Ontsnap aan het alledaagse leven en kom vakantie vieren bij een echt luxe paradijs: Hotel Contessina Suites en Spa. Dit moderne 5-sterrenhotel in Tsilivi is kleinschalig en is alleen voor volwassenen. Dat heeft zo zijn voordelen, want rondom het zwembad is het heerlijk kalm. En heb je die prachtige spa al gezien? Al met al kom je hier gegarandeerd tot rust!Ook toe aan zo’n luxueuze adults only vakantie? Reserveer nu jouw suite en geniet binnenkort ook zorgeloos van de Griekse zon!

Hotel Contessina Suites En Spa is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

15 oktober 2026, 8 dgn
Düsseldorf
€ 830

Bekijk ook deze aanbiedingen

Palacio Ca Sa Galesa

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Palma De Mallorca? Palacio Ca Sa Galesa is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 64 reizigers beoordelen Palacio Ca Sa Galesa gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Palacio Ca Sa Galesa, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Palacio Ca Sa Galesa vandaag nog!

Vanaf

€ 960

Villa Penny

Ik kan niet wachten om de ontelbare wijngaarden, de charmante olijfbomen en de bloeiende bloemenpracht op de heuvels weer te zien. Dit alles maakt dit Griekse eiland heel speciaal. Op vakantie naar Samos gaan, doe ik dan ook heel graag. Toen ik voor het eerst aankwam bij Villa Penny, was ik enorm nieuwsgierig naar het ontstaan van deze villa en voornamelijk de leuke naam. Eigenaren Dimitris en Metaxia kregen eindelijk de kans om een villa te kopen in het gebied van Lemonakia. Nadat ze jarenlang deze omgeving hebben bestudeerd voor een mooi landgoed, hebben ze nu eindelijk de plek gevonden waar zij hun droom waar konden maken. Ze hadden namelijk een wens om een kleinschalige villa op te bouwen, die plezier en privacy uitstraalt naar de vakantiegangers. Daarbij hebben ze uiteindelijk gekozen om dit prachtige plekje te vernoemen naar hun eigen dochter Penny.

De luxe appartementen bevinden zich op een heuvel net boven het strand van Lemonakia. Het fijne is dat je hierdoor onbeperkt uitzicht hebt op de zee, met in de verte zicht op de tegenoverliggende kusten. Ik kan er urenlang naar kijken. Het bijzondere aan dit plekje vind ik het kristalheldere water van het zwembad. Het water komt namelijk rechtstreeks van de top van de berg en stroomt zo het zwembad in.

Het is mooi om te zien hoeveel eigenaar Dimitris mij kan vertellen over zijn bevindingen van dit eiland. Hij deelt graag zijn kennis over de olijfbomen, wijngaarden, fruitbomen en moestuinen. Het liefst vertelt hij je alles over zijn moestuinen en de teelmethodes. Zijn vrouw Metaxia gebruikt de groenten uit de tuin vaak om traditionele gerechten te bereiden. Koken doet zij graag onder het genot van een goed glas wijn die ook speciaal geproduceerd is in de villa. De luxe appartementen van Villa Penny geven mij volledige rust en privacy, vanwege de mooie ligging op de heuvel. Heerlijk om deze oase van rust te voelen.

Vanaf

€ 682

Abril

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Nerja? Appartement Abril is een comfortabel 2-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 489 reizigers beoordelen Appartement Abril gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Abril, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement Abril vandaag nog!

Vanaf

€ 862

Nijlcruise 5* & Ali Baba Palace 4*

Soort:
Deze reis is ongelofelijk uniek! Nog nooit had je de gelegenheid om 15 dagen te genieten van al het moois wat Egypte je te bieden heeft tegen zo'n scherpe prijs. Onze Egypte inkopers hebben er alles aan gedaan om iets bijzonders te contracteren. Deze rondreis is dé perfecte combinatie waarin je een strandvakantie in Ali Baba Palace, combineert met een ontdekkingsreis over de langste rivier van de wereld, de Nijl. Je verblijft 7 nachten op je 5* Nijlcruiseschip op basis van volpension en verblijft 7 nachten in het populaire 4* All Inclusive Ali Baba Palace. Een onvergetelijke reis waar alles in zit; zon, zee, strand, bijzondere plaatsen als Luxor en Aswan, prachtige tempels en het echte leven in Egypte langs de Nijl! Dit moet je zelf ervaren!

Vanaf

€ 983