Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Cristallo Riccione

🇮🇹Italië
Riccione
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Riccione? Hotel Cristallo Riccione is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s van Hotel Cristallo Riccione, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel Cristallo Riccione vandaag nog!

Cristallo Riccione is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 november 2026, 8 dgn
Keulen
 499

Bekijk ook deze aanbiedingen

Bergvliet Villas

Soort:
Op een prachtig landgoed met een 18 holes golfbaan ligt dit vakantiepark. Dit landgoed is sinds 2007 omgetoverd tot een prachtige golfbaan en een walhalla voor de echte golfliefhebber. Kom tot rust in het gloednieuwe wellness complex van maar liefst 4000m2 groot. Ga een dagje naar Breda of de Efteling. Alles binnen handbereik en culinair genieten in een van de restaurants. De villa's zijn van alle gemakken voorzien en er zijn zelfs villa's voor 12 personen te boeken. Ideaal voor een verblijf met je vrienden of familie!

Vanaf

 1.066

Paraiso Perdido Casa Rural

Soort:
Je hart spreekt de waarheid. Soms ontmoet ik mensen die van deze zin hun levensfilosofie hebben gemaakt. Net als de Nederlandse eigenaresse Minouche. Zij en haar man Serge creëerden Paraiso Perdido Casa Rural. En eenmaal aangekomen in hun verloren paradijs maakte mijn hart dan ook een grote sprong van geluk.

Toen ik de poort binnenliep, vertraagde ik direct mijn pas. Langs de palmen die zacht wuifden, de imposante Arabische lantaarns. Ik kon er niet om heen: de rust daalde met een grote lach op me neer. In de jaima, de grote Marokkaanse tent in de tuin, ontmoette ik Minouche en zij straalde precies hetgeen uit wat haar finca zo mooi maakt. We dronken een cava tussen de kleurige kussens. 'Serge en ik woonden in London. We hadden drukke carrières en ons leven flitste voorbij. Maar we hadden een droom: we blijven hier, sparen nog wat en dan gaan we. Naar een rustige plek bij zee waar de zon graag is. Toen ik zwanger was, kozen we Spanje uit en gingen. Alles hebben we gezien, van verlaten meditatieplekjes in de bergen tot een uitgewoond bordeel midden in de stad. En toen ontdekten we de Costa de la Luz. Ik was opslag verliefd.' Ik ken het gevoel, de stranden, het licht, de oceaan en de authentieke Andalusische bewoners. 'Dit was de plek voor ons verloren paradijs waar tijd geen rol speelt, status onbelangrijk is en je het hectische stadsleven achter je laat.'

De avond valt, de lantaarns branden, de doeken wapperen in de avondwind. Vandaag heb ik al vele plekjes ontdekt waar ik ging zitten en niet meer weg wilde. En dan heb ik het nog niet eens over het zwembad of mijn eigen sfeervolle cabana in Arabische stijl. Ik glimlach: een verloren paradijs. En ja hoor, daar maakt mijn hart wederom een sprongetje.

Vanaf

 600

Strand Palace

Dit 4 sterrenhotel ligt midden in de bruisende wijk West End en is dé perfecte plek voor jouw citytrip naar Londen. Binnen een paar minuten wandel je naar Covent Garden, Leicester Square en de gezellige straten van Soho. Big Ben, Buckingham Palace, de Tower of London en het uitzicht vanaf de London Eye? Allemaal makkelijk te bereiken met de metro of bus om de hoek. Na een dag vol highlights schuif je aan voor Britse of Amerikaanse gerechten in het hotelrestaurant, of relax je met een cocktail in de bar. Centrale ligging, comfort en Londense flair hier logeer je in stijl.

Vanaf

 636

Fly & Go Gloria Palace San Agustin

Soort:
Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/gran-canaria/) Het Gloria Palace San Agustin hotel geeft haar gasten het ultieme vakantiegevoel. Wat is er nu fijner dan volledig ontspannen onder de Spaanse zon terwijl je kids zich vermaken in de miniclub. Jij kan ongestoord aan het zwembad genieten en even helemaal bijkomen. Wordt het je te warm, dan neem je een frisse duik in het zwembad of de zee. Het hotel heeft een bijzondere spa. Laat je hier masseren en kom tot jezelf in de hamam. Uniek hier is ook de Thalassotherapie. Iets wat je echt zou moeten proberen. Je verblijft in Gloria Palace San Agustin op basis van Halfpension en hebt de mogelijkheid om te upgraden naar All Inclusive. In het gezellig buffetrestaurant kun je terecht voor een uitgebreid ontbijt en diner. Lunchen kan tegen betaling in het restaurant of je gaat met je huurauto naar het gezellige centrum van Playa Del Ingles of een van de andere plaatsen op dit prachtige eiland. Genoeg ingrediënten voor een relax vakantie op Gran Canaria in Gloria Palace San Agustin. En met je huurauto ontdek je op eigen gemak al het moois van Gran Canaria! Kom jij ook?

Vanaf

 591