Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Paraiso Perdido Casa Rural

🇪🇸Spanje
Conil de la Frontera
aparthotel
Logies en ontbijt
Je hart spreekt de waarheid. Soms ontmoet ik mensen die van deze zin hun levensfilosofie hebben gemaakt. Net als de Nederlandse eigenaresse Minouche. Zij en haar man Serge creëerden Paraiso Perdido Casa Rural. En eenmaal aangekomen in hun verloren paradijs maakte mijn hart dan ook een grote sprong van geluk.

Toen ik de poort binnenliep, vertraagde ik direct mijn pas. Langs de palmen die zacht wuifden, de imposante Arabische lantaarns. Ik kon er niet om heen: de rust daalde met een grote lach op me neer. In de jaima, de grote Marokkaanse tent in de tuin, ontmoette ik Minouche en zij straalde precies hetgeen uit wat haar finca zo mooi maakt. We dronken een cava tussen de kleurige kussens. ‘Serge en ik woonden in London. We hadden drukke carrières en ons leven flitste voorbij. Maar we hadden een droom: we blijven hier, sparen nog wat en dan gaan we. Naar een rustige plek bij zee waar de zon graag is. Toen ik zwanger was, kozen we Spanje uit en gingen. Alles hebben we gezien, van verlaten meditatieplekjes in de bergen tot een uitgewoond bordeel midden in de stad. En toen ontdekten we de Costa de la Luz. Ik was opslag verliefd.’ Ik ken het gevoel, de stranden, het licht, de oceaan en de authentieke Andalusische bewoners. ‘Dit was de plek voor ons verloren paradijs waar tijd geen rol speelt, status onbelangrijk is en je het hectische stadsleven achter je laat.’

De avond valt, de lantaarns branden, de doeken wapperen in de avondwind. Vandaag heb ik al vele plekjes ontdekt waar ik ging zitten en niet meer weg wilde. En dan heb ik het nog niet eens over het zwembad of mijn eigen sfeervolle cabana in Arabische stijl. Ik glimlach: een verloren paradijs. En ja hoor, daar maakt mijn hart wederom een sprongetje.

Paraiso Perdido Casa Rural is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

26 februari 2027, 8 dgn
Keulen
€ 565

Bekijk ook deze aanbiedingen

Nostos Beach Boutique Hotel

Nostos Beach Boutique Hotel is gelegen in Bali, een klein vissersdorp vlak bij Rethymnon op Kreta. Het is een heerlijke plek te ontspannen en een ideale uitvalsbasis voor allerlei leuke uitstappen: breng een bezoek aan het Atalis klooster of doe een georganiseerde duikcursus vanuit het hotel. The best of all is de ligging aan zee. Het is slechts 1 minuut lopen naar het strand, dat je via een eigen toegangspoortje bereikt. Op het strand staan ligbedden en parasols voor je klaar en er is een strandbar waar je terecht kunt voor ontbijt, lunch, snacks en diner. Niet zo'n fan van zand tussen je tenen? Geen nood: bij het zwembad is het ook goed toeven. Helemaal wanneer je je ogen dichtdoet in een van de cabanas.

Vanaf

€ 378

MonAsty Thessaloniki Autograph

Verblijven in een aangename accommodatie in Thessaloniki? MonAsty Thessaloniki, Autograph Collection is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2185 reizigers beoordelen MonAsty Thessaloniki, Autograph Collection gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van MonAsty Thessaloniki, Autograph Collection, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar MonAsty Thessaloniki, Autograph Collection vandaag nog!

Vanaf

€ 786

Grand Hotel Da Vinci General

Soort:
Voor super-de-luxe zit je goed in dit elegante vijfsterrenhotel. Met het strand voor de deur, heerlijke wellness binnen handbereik en fijne gerechten in het restaurant ontbreekt het je hier aan niets. Wil je next level luxe? Verwen jezelf en boek een ruime junior suite. Ontdek vlakbij het Maritime Museum, waar je elf antieke boten bekijkt in de oude haven. Deze oude haven is ontworpen door niemand minder dan Leonardo Da Vinci. De rest van het dorp is ook zeker de moeite waard: het is een bruisende en karakteristieke badplaats.

Vanaf

€ 246