Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Vincci Soho

🇪🇸Spanje
Madrid
hotel
Logies
Dit hotel heeft een perfecte ligging in het hart van Madrid. Alle highlights liggen binnen handbereik. Wel zo fijn. Van musea, mooie parken of winkelstraten. Alles op loopafstand. En na een dagje struinen in de stad geniet je op het terras van de zonnige patio van een heerlijk sangria. ’s Avonds is er van alles te beleven in de gezellige bars met flamenco optredens.

Vincci Soho is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

5 september 2026, 4 dgn
Brussel Zaventem
 747

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel El Mouradi Djerba Menzel

Soort:

Hotel El Mouradi Djerba Menzel heeft drie heerlijke zwembaden en waterglijbanen voor de kinderen. Het hotel is omgeven door palmbomen die een tropische sfeer geven. Het hotel ligt direct aan het zandstrand waar je kunt genieten van de zon en een drankje op een comfortabel ligbedje.

Door het veelzijdige all inclusive programma, kom je niks tekort! De hele dag door geniet je van heerlijke gerechten, snacks en drankjes bij de verschillende restaurants en bars. De kamers zijn ruim en comfortabel ingericht. Haal alles uit je verblijf bij Hotel El Mouradi Djerba Menzel en kies voor een kamer met prachtig uitzicht over de blauwe zee.

Het hotel kent vele faciliteiten voor zowel jong als oud. Neem deel aan de leuke georganiseerde sportactiviteiten of ontspan in het wellnesscenter. De allerkleinsten vermaken zich bij de miniclub en de speeltuin. Voor iedereen een gegarandeerde topvakantie!

Vanaf

 615

San Rocco

Soort:
Aan de oevers van het schilderachtige Ortameer ligt dit voormalige klooster dat inmiddels is omgebouw tot een elegant hotel. In de prachtige tuin van hotel San Rocco relax je bij het zwembad en geniet je van het prachtige uitzicht op het eiland San Giulio. De groene omgeving van Lago d'Orta is een fijn alternatief voor het drukkere Lago Maggiore.

Vanaf

 300

TUI MAGIC LIFE Africana

Soort:
Actief en ontspannen hier draait alles om genieten voor alle leeftijden. Ga met de bananenboot het water op, test je skills op de waterski's of maak je spieren soepel tijdens een les aerobics. Daarna ontspan je met een cocktail aan de beachbar of sla je je handdoek uit op het privéstrand. Gun jezelf een uurtje sauna of reserveer een massage. De kinderen? Die vermaken zich prima met het animatieteam en hun nieuwe vrienden. Samen roetsjen ze uren van de glijbanen. Hier is zoveel te doen dat één vakantie bijna te kort is. En omdat er elke dag feest is, komen veel gasten graag terug.

Vanaf

 775