Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

San Rocco

🇮🇹Italië
Orta San Giulio
hotel
Logies en ontbijt
Aan de oevers van het schilderachtige Ortameer ligt dit voormalige klooster dat inmiddels is omgebouw tot een elegant hotel. In de prachtige tuin van hotel San Rocco relax je bij het zwembad en geniet je van het prachtige uitzicht op het eiland San Giulio. De groene omgeving van Lago d’Orta is een fijn alternatief voor het drukkere Lago Maggiore.

San Rocco is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

1 oktober 2026, 4 dgn
 300

Bekijk ook deze aanbiedingen

Mukarnas Spa Resort

Soort:
Op zoek naar een vakantie vol luxe en vermaak? Daarvoor zit je bij dit 5 sterrenhotel helemaal goed. Plof neer op de ligbedden bij het strand of bij het zwembad. En ben je op zoek naar wat actie? Beklim dan een van de waterglijbanen en roetsj naar beneden. De kinderen leven zich ondertussen uit bij het animatieteam. Daar leren ze schilderen, minigolfen en dansen ze tijdens de kinderdisco. Geen zorgen, ook voor volwassenen is er de gelegenheid om met de voeten van de vloer te gaan. Bezoek de discobar of dans erop los tijdens de live optredens. En tijdens je vakantie hoef je je hier geen zorgen te maken om het eten. Want je verblijf is All Inclusive. Dat is nog eens zorgeloos genieten.

Vanaf

 600

Playa Limones

Soort:
Playa Limones is een heerlijk ruim opgezet resort gelegen in het zonnige zuiden van Lanzarote. De bungalows liggen werkelijk in een oase van rust en ruimte en er heerst een gemoedelijke sfeer. Hierdoor is Playa Limones geliefd onder vele (Nederlandse) vakantiegangers. Ook de ligging is perfect dicht bij het strand en het centrum van Playa Blanca. Kortom een aanrader voor een relaxte vakantie!

Vanaf

 377

Royal Taj Mahal

Soort:
Het prachtige Royal Taj Mahal is hét ideale hotel als je met de hele familie op vakantie wilt aan de Turkse Rivièra. Geniet in Royal Taj Mahal van de rustige sfeer, de prachtige tuinen, het heerlijke privé strand, de ruime kamers, de diverse zwembaden, de restaurants en nog veel meer. Hier kom je niets te kort! Zowel jong als oud kunnen zich hier prima vermaken. Terwijl de kinderen roetsjen van de glijbaan of knutselen in de mini-club, lig jij lekker op je ligbedje aan het zwembad of strand te genieten onder de Turkse zon met een verkoelend drankje in je hand. En wat dacht je van al die Turkse lekkernijen in één van de restaurants? In Royal Taj Mahal is zoveel te doen, dat je het hotel niet uit hoeft. Mocht je toch wat cultuur en oudheden willen zien, bezoek dan zeker eens het oude centrum van Side en ga even terug in de tijd.

Vanaf

 817

Migjorn Ibiza Suites & Spa

Soort:

Migjorn Ibiza Suites & Spa is een uitstekende plek om een heerlijke vakantie door te brengen op het prachtige eiland Ibiza. Het ligt midden in het toeristische Playa d'en Bossa op de tweede lijn van de zee. Het strand in deze plaats is lang, perfect dus voor een heerlijke dag. En last but not least: Ibiza-stad ligt binnen handbereik. Hier geniet je van een grote verscheidenheid aan restaurants en winkels.

De suites van Migjorn Ibiza Suites & Spa zijn modern en minimalistisch ingericht in mediterrane stijl, waar de zachte kleur van Ibiza en de organische decoratie de hoofdrolspelers zijn in het Ibizaanse kubusvormige ontwerp. Voor de mooie zwembaden en zonneterrassen is gekozen voor dezelfde stijl. Geniet hier van een drankje van de poolbar en dommel af en toe even weg op een ligbedje. Nog niet genoeg tot rust gekomen? Breng dan een bezoek aan de spa. Deze biedt een watercircuit bestaande uit een sauna, drie sensatiedouches, een zwembad met verschillende waterspuiten, een koudwatervoetbad en een jacuzzi.

Lekker eten is natuurlijk ook erg belangrijk in dit hippe hotel en daarom begint iedere dag met een smakelijk ontbijt in de Es Migjorn Room. Wil je 's avonds je smaakpapillen prikelen, dan kan dat in het UNIC restaurant, dat onlangs bekroond is met een Michelin-ster, waar traditioneel en modern met elkaar gecombineerd worden. Dat klinkt goed! Vergeet naast relaxen, zonnen, zwemmen en eten niet ook te genieten van al het moois dat dit fantastische eiland te bieden heeft.

Vanaf

 1.114