Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Apartamentos Casa Luis by Invisa

Apartamentos Casa Luis by Invisa

Een fijn ruim appartement, 2 zwembaden en een kinderbad, speeltuin voor de kinderen en een restaurant met heerlijke lokale gerechten. Je vindt het bij Casa Luis. Ook het langgerekte zandstrand is dichtbij. Je appartement is volledig ingericht en beschikt over een kitchenette waar je eigenhandig de beste tapas op tafel zet. Morgen uit eten? Het complex ligt slechts op 10 minuten lopen van de jachthaven van Santa Eulalia, waar je de lekkerste paella kan eten.

Prijzen vergelijken

Apartamentos Casa Luis by Invisa is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  528

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Paris Villette

Soort:
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in Parijs? Het 3-sterren Hotel Paris Villette ligt op slechts 5 minuten lopen van metrostation Crimée, waardoor je eenvoudig het centrum van Parijs bereikt. De kamers zijn voorzien van satelliet-tv en een eigen badkamer met haardroger. Begin je dag met een ontbijtbuffet in de gezellige eetzaal of op het terras. Het hotel biedt een 24-uursreceptie en gratis internettoegang bij de receptie. Bezienswaardigheden zoals het Cité des Sciences en de Zénith liggen op ongeveer 30 minuten loopafstand. Boek snel bij D-reizen en ontdek Parijs vanuit Hotel Paris Villette!

Vanaf

 335

Hotel Atlantica Aqua Blue

Soort:

Ben je toe aan een vakantie waar ontspanning en plezier centraal staan? Hotel Atlantica Aqua Blue op Cyprus biedt precies dat. Het moderne design van het hotel straalt een eigentijdse sfeer uit en zorgt ervoor dat je je meteen thuis voelt. Dankzij de ligging vlak bij het strand sta je binnen no-time met je voeten in het zand en geniet je al snel van het verkoelende zeewater. Als je liever bij het hotel blijft, dan zijn er veel leuke faciliteiten om gebruik van te maken. Terwijl de kinderen zich uitleven in de kidsclub of op het waterspeelplein met glijbanen, kun jij genieten van een verfrissende cocktail in de skybar.

De kamers zijn ruim en modern ingericht, met alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. Of je nu kiest voor een standaardkamer of een familiekamer, je geniet van voorzieningen zoals airconditioning, een balkon en een luxe badkamer. Hier begin en eindig je elke dag in alle rust en comfort. Het hotel biedt ook volop sportieve activiteiten. Maak een rondje in de gym of daag je reisgenoot uit voor een potje tennis. Koel na afloop lekker af in een van de zwembaden, er is keuze genoeg. De dag afsluiten? Dat doe je in stijl in het à-la-carte restaurant of bij het lopende buffet in het hoofdrestaurant, waar culinaire verwennerij op je wacht. Vanwege het verblijf op basis van all-inclusive hoef je aan niets anders te denken dan aan genieten.

Vanaf

 685