Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Paris Villette

🇫🇷Frankrijk
Parijs
hotel
Logies
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in Parijs? Het 3-sterren Hotel Paris Villette ligt op slechts 5 minuten lopen van metrostation Crimée, waardoor je eenvoudig het centrum van Parijs bereikt. De kamers zijn voorzien van satelliet-tv en een eigen badkamer met haardroger. Begin je dag met een ontbijtbuffet in de gezellige eetzaal of op het terras. Het hotel biedt een 24-uursreceptie en gratis internettoegang bij de receptie. Bezienswaardigheden zoals het Cité des Sciences en de Zénith liggen op ongeveer 30 minuten loopafstand. Boek snel bij D-reizen en ontdek Parijs vanuit Hotel Paris Villette!

Paris Villette is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

23 december 2026, 4 dgn
Düsseldorf
 358

Bekijk ook deze aanbiedingen

Gran Luna de Granada

Soort:
Dompel jezelf onder in de gezellige sfeer van dit charmante hotel, ideaal gelegen in een levendige wijk. Begin je dag met een verfrissende duik in het prachtige zwembad en laat je daarna verwennen in het sfeervolle restaurant met lokale lekkernijen. Je kamer biedt een persoonlijke oase van rust, compleet met airco en een flatscreen tv. Vanuit deze ideale uitvalsbasis is het een fluitje van een cent om diverse bezienswaardigheden te bereiken via het openbaar vervoer.

Vanaf

 322

Fly & Go Kura Botanica

Soort:
Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/curacao/) De authentieke sfeer proef je zeker bij Kura Botanica: verschillende pandjes in onmiskenbaar Curaçaose stijl opgetrokken, herbergen de verschillende kamers en suites en je bent zo helemaal op dushi Curaçao. Dé perfecte locatie om helemaal tot rust te komen onder de Caribische zon. Kura Botanica hotel is gelegen in Otrobanda, een wijk in de kleurrijke en historische hoofdstad: Willemstad. De botanische tuinen, de historische gebouwen en de persoonlijke service zorgen voor ultieme ontspanning en een luxe, once-in-a-lifetime ervaring. Ook vind je de welbekende Pontjesbrug op ca. 550 meter en ook diverse bars en restaurants bevinden zich op een steenworp afstand. De kamers zijn allen voorzien van een kingsize bed, waar je heerlijk in wegdroomt. Nog vóór je in slaap valt. De volgende dag kan je goed uitgerust op pad gaan om de omgeving te ontdekken. Wist je dat in Willemstad een Curaçaose synagoge staat? Het centrum van de stad is UNESCO-werelderfgoed. Daar valt zoveel te zien en te ontdekken. En niet in de laatste plaats de Pontjesbrug, met de karakteristiek gekleurde panden op de achtergrond, aan de Handelskade. En als je terug komt in het hotel, laat je dan lekker masseren, ook lekker na een dagje eropuit. En neem dan nog even een Caribisch drankje, terwijl je bedenkt wat of waar je heen wilt voor je volgende maaltijd. Over bedenken gesproken: heb jij al bedacht wanneer jij jouw volgende vakantie bij Kura Botanica viert?

Vanaf

 902

Hotel Elysia Park

Soort:
Zin in zon, zee en ontspanning op Cyprus? In het sfeervolle Paphos verblijf je in het 3-sterrenhotel Elysia Park. Dit moderne complex ligt op een rustige locatie en vormt een fijne uitvalsbasis voor een zonnige vakantie. Je combineert hier comfort met de vrijheid van een appartement. Neem een verfrissende duik in het zwembad of ontspan in de wellness. Dankzij de ruime opzet en verzorgde uitstraling voelt het direct als thuiskomen. Binnen korte tijd sta je in het levendige centrum of aan het strand. Of je nu met je partner of met het gezin reist, hier geniet je van een ontspannen verblijf onder de Cypriotische zon. Bekijk snel de prijzen en boek jouw vakantie naar Paphos bij D-reizen!

Vanaf

 407

Ananas

Soort:
Dit hotel is een heerlijke basis voor een stedentrip. Gelegen op een steenworpafstand van de gezellige Naschmarkt en het Museums Quartier. In het hotel geniet je elke ochtend van een heerlijk Frühstück, zodat je helemaal opgeladen bent om de bezienswaardigheden van de stad te ontdekken.

Vanaf

 512