Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Europa City

🇩🇪Duitsland
Berlijn
hotel
Logies
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van Berlijn? Hotel Europa City is een 3-sterrenhotel gelegen in de levendige wijk Charlottenburg-Wilmersdorf. Op slechts enkele minuten loopafstand vind je de beroemde Kurfürstendamm, een van de grootste winkel- en uitgaansgebieden van de stad. Dankzij de uitstekende verbindingen met het openbaar vervoer bereik je eenvoudig bezienswaardigheden zoals de Brandenburger Tor en het ICC Exhibition Centre. Het hotel biedt een 24-uursreceptie, een gezellige bar en comfortabele kamers met moderne voorzieningen. Begin je dag met een uitgebreid ontbijtbuffet voordat je de stad gaat verkennen. Of je nu komt voor cultuur, winkelen of gastronomie, Hotel Europa City is de ideale uitvalsbasis voor jouw Berlijnse avontuur. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ontdek het beste van Berlijn vanuit dit charmante hotel.

Europa City is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

30 maart 2026, 4 dgn
Keulen
 262

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hacienda Guaro Viejo

Soort:
Wanneer ik 's ochtends mijn raamluiken opendoe, lacht het najaarszonnetje me vrolijk tegemoet. In de verte pronken de bergtoppen van de Sierra de las Nieves. Het is dat ik trek heb in een lekker ontbijt, anders had ik hier nog wel uren kunnen staan, genietend van dit adembenemende uitzicht.

De Belgische eigenaren Lars en Silvie hebben de perfecte plek uitgekozen. Hacienda Guaro Viejo is voor hen een droom die uitkomt. Na jaren ervaring in de reissector staan zij nu klaar om alle gasten een fantastische vakantie te bezorgen. Sinds mijn vorige bezoek is er heel wat veranderd. Er is hard gewerkt aan een gemeenschappelijke ruimte, hier zal ik verwend worden met een heerlijk uitgebreid ontbijt! Vandaag serveren ze een typisch Spaanse ontbijt en vanaf hier heb ik een schitterend uitzicht. Terwijl Silvie het ontbijt serveert heb ik weer wat bijgeleerd over de typische eetgewoontes van de Andalusiërs.

Na mijn heerlijk uitgebreide maaltijd plof ik neer op een ligstoel aan het zwembad en pak mijn boek erbij. Wat leuk trouwens , Lars staat achter de bar en brengt me een Tinto de Verano, lekker verfrissend!

Vandaag ga ik lekker luieren. Afgelopen dagen heb ik zeer veel rondgesnuffeld in dorpjes als Antequera, Ronda en Mijas en al heel wat straatjes doorkruist en trappen beklommen. Het was de moeite waard. De plaatsjes zijn stuk voor stuk bijzonder. Overal voel je de authentieke, Spaanse sfeer nog en word je overspoeld door gastvrijheid. Terwijl ik me verdiep in mijn boek hoor ik niet dat Silvie naast me is komen staan. “Is het spannend?”, vraagt ze lachend. Ik kijk verschrikt op. Het is inderdaad erg spannend, zo spannend dat ik even alles om me heen vergeten was. Ze vraagt of ik die avond toevallig al plannen heb. Er is dit weekend namelijk een bekend festival in Guaro, het dorpje hier vlakbij. Ik mag het echt niet missen.

Silvie's tip was een gouden tip! Zodra de zon ondergegaan is, wordt het dorpje sfeervol verlicht door tienduizenden kaarsen. Wat romantisch! Het heeft iets sprookjesachtigs. Ik word er even helemaal stil van. Al snel wordt de stilte onderbroken door Spaanse muziekklanken. Laat het feest maar beginnen.

Vanaf

 551

Villa Margherita

Soort:
Op zoek naar een charmant verblijf aan de prachtige kust van Sardinië? In het pittoreske Golfo Aranci ligt het 4-sterren Hotel Villa Margherita, een familiegerund boutiquehotel met een adembenemend uitzicht op de Golf van Aranci. Dit elegante hotel biedt 44 smaakvol ingerichte kamers en suites, elk met uitzicht op zee, en combineert rustieke charme met moderne elegantie. Geniet van het uitnodigende buitenzwembad met panoramisch uitzicht op de Sardijnse heuvels, of ontspan in de weelderige tuin. Het hotel ligt op slechts enkele minuten van de betoverende stranden van de Costa Smeralda en biedt een serene ontsnapping voor reizigers die op zoek zijn naar luxe en ontspanning. Boek vandaag nog je verblijf en ervaar het zelf!

Vanaf

 770

Kipriotis Hippocrates Hotel

Wij heten je van harte welkom in het kleurrijke 4-sterren Kipriotis Hippocrates Hotel! Deze prachtige accommodatie, gelegen op korte afstand van het gemoedelijke Kos-Stad, is vooral populair onder jonge stellen. Niet gek, want wie wil nou niet met z'n tweetje heerlijk genieten van de stralende zon en het verkoelende zwembad? Zoek een bedje langs het zwembad of bezoek het naastgelegen strand, pak er een goed boek bij en geniet met volle teugen van de warme zonnestralen op je huid. Je hebt vakantie! Aan activiteiten geen gebrek bij Kipriotis Hippocrates Hotel! Kies je voor een ontspanningsmassage of toch een actieve les aerobics? Wandel langs de haven, strijk neer op een gezellig terras met uitzicht op zee en geniet van de overheerlijke culinaire hoogstandjes uit de Griekse keuken. Bij het Kipriotis Hippocrates Hotel zelf met het inbegrepen All Inclusive concept of in het leuke centrum van Kos-Stad. Toe aan een uitstapje? Ook dat kan! Breng bijvoorbeeld een bezoek aan de natuurlijke warmwaterbron op circa 10 kilometer van het hotel. Wat je wensen ook zijn, Kipriotis Hippocrates Hotel vervult ze!

Vanaf

 571

Fiesta Inn Playa Del Carmen

Soort:
Feestelijk genieten zo ziet de ultieme vakantie eruit. Gelukkig ben je bij hotel Fiesta Inn Playa del Carmen in Mexico daarvoor aan het juiste adres. Met de modern ingerichte kamers en de infinity pool op het dak is het ontspannen je wel erg makkelijk gemaakt. Ga lekker languit liggen op een van de ligbedden en vergeet niet ondertussen goed de hydrateren. Aan de bar bestel je een lekkere margarita cocktail of een koude fisdrank. En voor een lunch of het diner hoef je niet de deur uit. Want Fiesta Inn Playa del Carmen biedt in haar eigen restaurant een heerlijk menu aan. Zin in een stranddag? Gooi wat spullen in je strandtas en loop op je gemak naar het strand. Met 10 minuten wandelen sta je met je voeten in het zand.

Vanaf

 1.102