Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hacienda Guaro Viejo

🇪🇸Spanje
Guaro
appartement
Logies
Wanneer ik ’s ochtends mijn raamluiken opendoe, lacht het najaarszonnetje me vrolijk tegemoet. In de verte pronken de bergtoppen van de Sierra de las Nieves. Het is dat ik trek heb in een lekker ontbijt, anders had ik hier nog wel uren kunnen staan, genietend van dit adembenemende uitzicht.

De Belgische eigenaren Lars en Silvie hebben de perfecte plek uitgekozen. Hacienda Guaro Viejo is voor hen een droom die uitkomt. Na jaren ervaring in de reissector staan zij nu klaar om alle gasten een fantastische vakantie te bezorgen. Sinds mijn vorige bezoek is er heel wat veranderd. Er is hard gewerkt aan een gemeenschappelijke ruimte, hier zal ik verwend worden met een heerlijk uitgebreid ontbijt! Vandaag serveren ze een typisch Spaanse ontbijt en vanaf hier heb ik een schitterend uitzicht. Terwijl Silvie het ontbijt serveert heb ik weer wat bijgeleerd over de typische eetgewoontes van de Andalusiërs.

Na mijn heerlijk uitgebreide maaltijd plof ik neer op een ligstoel aan het zwembad en pak mijn boek erbij. Wat leuk trouwens , Lars staat achter de bar en brengt me een Tinto de Verano, lekker verfrissend!

Vandaag ga ik lekker luieren. Afgelopen dagen heb ik zeer veel rondgesnuffeld in dorpjes als Antequera, Ronda en Mijas en al heel wat straatjes doorkruist en trappen beklommen. Het was de moeite waard. De plaatsjes zijn stuk voor stuk bijzonder. Overal voel je de authentieke, Spaanse sfeer nog en word je overspoeld door gastvrijheid. Terwijl ik me verdiep in mijn boek hoor ik niet dat Silvie naast me is komen staan. “Is het spannend?”, vraagt ze lachend. Ik kijk verschrikt op. Het is inderdaad erg spannend, zo spannend dat ik even alles om me heen vergeten was. Ze vraagt of ik die avond toevallig al plannen heb. Er is dit weekend namelijk een bekend festival in Guaro, het dorpje hier vlakbij. Ik mag het echt niet missen.

Silvie’s tip was een gouden tip! Zodra de zon ondergegaan is, wordt het dorpje sfeervol verlicht door tienduizenden kaarsen. Wat romantisch! Het heeft iets sprookjesachtigs. Ik word er even helemaal stil van. Al snel wordt de stilte onderbroken door Spaanse muziekklanken. Laat het feest maar beginnen.

Hacienda Guaro Viejo is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

16 november 2026, 8 dgn
Brussel
 577

Bekijk ook deze aanbiedingen

Villa De Laredo

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Fuengirola? Hotel Villa De Laredo is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2715 reizigers beoordelen Hotel Villa De Laredo gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Villa De Laredo, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Villa De Laredo vandaag nog!

Vanaf

 302

Ventale Island Breeze Resort

Wakker worden met het strand direct voor je deur, stijlvolle designkamers en wie wil, een eigen zwembad - zo begint je dag op Kreta. 's Ochtends bereiden de chefs live je ontbijt, daarna geniet je van zon, zee en een drankje bij het zwembad of op het strand. 's Avonds proef je de verse mediterrane gerechten in het à la carterestaurant, kom je tot rust in de spa of neem je een duik in het buitenzwembad, terwijl livemuziek en shows de avond compleet maken.

Vanaf

 1.342

13-daagse rondreis Eastern Discovery

Soort:
Ontdek de veelzijdigheid die het oosten van de Verenigde Staten en Canada te bieden hebben. Van 'city that's never sleeps', New York tot aan de overweldigende kracht van de natuur tijdens een bezoek aan de beroemde Niagara Falls. Geniet ook van de natuur in de Thousand Islands regio. Maak kennis met de fascinerende Amish gemeenschap in Pennsylvania. Dol op grote steden? Je bezoekt maar liefst zes wereldsteden in de USA en Canada tijdens deze rondreis. Washington D.C., New York, Boston, Québec City, Montréal en Toronto.

Vanaf

 2.854

Mar y Playa 2

Soort:
Gelegen in een rustige wijk en op wandelafstand van het strand, is dit de ideale plek voor een relaxte zonvakantie. Het resort biedt een oase van rust, met een zwembad, een terras om te zonnebaden en ruimte om te ontspannen met een goed boek. Wil je wat meer avontuur? Ibiza stad ligt op slechts 2 kilometer afstand en Dalt Vila, het UNESCO werelderfgoed, moet je gezien hebben. Verken de historische gebouwen, pleinen en musea, en geniet van de panoramische uitzichten. Na een dag vol ontdekkingen geniet je van een heerlijke maaltijd in het restaurant en daarna maak je een rustige wandeling langs de promenade tussen de palmbomen.

Vanaf

 1.769