Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Appartementen Wild Sea

Appartementen Wild Sea

Secrets Appartementen Wild Sea is dé perfecte combinatie van twee werelden. Allereerst zal het traditionele Griekse gevoel je hier niet ontgaan. Zeker niet met de openslaande deuren, het woekerende groen en de prachtige bouwstijl, maar aan de andere kant zijn deze Secrets appartementen ook nog eens comfortabel ingericht. Zo heb je dus alle hedendaagse comfort én een mooie inrichting. Er is zelfs vloerkoeling aanwezig! De vriendelijke en Nederlands sprekende eigenaar, genaamd Yiannis, altijd in voor een praatje. Bij aankomst heeft hij al een flesje water, wijn & fruitsap in je appartement neergezet. En om de Griekse keuken zelf uit te proberen, staat er ook een flesje Griekse olie en azijn voor je klaar.

In het schattige dorpje Agios Nikitas kun je ook terecht voor de lekkerste Griekse gerechten, waarvoor je alleen de deur hoeft uit te lopen. Maar ook voor strandliefhebbers is dit een perfecte plek, want hier loop je zo heen. Dit is nog eens echt vakantie vieren!

Prijzen vergelijken

Appartementen Wild Sea is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf 507.00

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Sumus Monteplaya

Land:
Het 4-sterrenhotel Sumus Monteplaya is de plek om met zijn tweeën onvergetelijke herinneringen te maken. Het adults-only hotel (15+) heeft een toplocatie in Malgrat de Mar. Aan de strandboulevard is de spot om geweldige stranddagen af te wisselen met de luxueuze faciliteiten in het hotel. Elke ruimte die je binnenstapt ademt een rustgevende ambiance. Voel je de koning te rijk op het zonneterras, waar het glinsterende water uit de 2 zwembaden je zonovergoten dagen nog meer kleur geven. Bezoek de wellness als je klaar bent om alle overige zorgen van je af te glijden. Voor een afwisselende zonvakantie in Malgra de Mar is Sumus Monteplaya jouw bestemming. Reserveer snel jouw adults-only verblijf in Malgrat de Mar.

Vanaf

306.00

Droompark Bad Hoophuizen

Soort:
Land:
Lekker met het hele gezin, familie of met vrienden genieten in een knusse bungalow? Dan is een verblijf op Droompark Bad Hoophuizen een aanrader. Dit prachtige bungalowpark is gelegen in Hulshorst te midden van een veelzijdige omgeving. Begin de ochtend met een heerlijk ontbijt in het zonnetje om vervolgens een mooie wandel- of fietstocht te maken door het prachtige landschap van de Veluwe. Breng een bezoek aan leuke plaatsen als Harderwijk en Nunspeet of ontdek de watersportmogelijkheden aan het Veluwemeer. Voor een uitje met het hele gezin kies je voor het Dolfinarium of Walibi World. Een ding is zeker, je hoeft je hier geen moment te vervelen tijdens je verblijf in Droompark Bad Hoophuizen!

Vanaf

10,020.00

Finikia Memories

Het is helaas alweer mijn laatste avond in Santorini. De tijd vliegt voorbij! Ik heb nog nooit zoveel foto's gemaakt. Het is hier echt zo mooi... Vanavond sluit ik mijn onvergetelijke vakantie af met een heerlijk diner op het sfeervolle terras van mijn hotel.

Theodore, eigenaar van het hotel en tevens chef-kok van het restaurant, heeft me zojuist een heerlijk Grieks gerecht geserveerd. “Kali orexi”, oftewel “smakelijk!” Dat gaat zeker lukken, het ziet er verrukkelijk uit. Theodore vraagt me of alles naar wens is. Niet alleen nu is alles naar wens, maar tijdens mijn hele verblijf in dit hotel is alles naar wens geweest. Er verschijnt een trotse glimlach op zijn gezicht. Mijn kamer was comfortabel en het uitzicht vanaf mijn terras was betoverend.

Nu ik hier op dit gezellige terras zit, ben ik wederom getuige van een prachtig uitzicht. Terwijl ik een smakelijk hapje neem, geniet ik van de zon die langzaam in zee verdwijnt. Wat een plaatje!

Vanaf

948.00

Sivota Sun Side Serenity

Al bij aankomst bij Sivota Sun Side Serenity voelde ik het: hier kom je écht tot rust. Terwijl ik mijn koffers neerzette, viel mijn blik op het uitzicht over de Ionische Zee. Een zacht briesje streek langs mijn gezicht, de zon kleurde de lucht goud en ik hoorde alleen het ritselen van de olijfbomen. Dit is zo'n plek waar je meteen een paar versnellingen terugschakelt. Alles voelt hier licht, warm en verzorgd - alsof de tijd er nét wat liever voor je is.

Sivota Sun Side Serenity is een kleinschalig boutiqueverblijf met twintig stijlvolle kamers. Wat deze plek extra bijzonder maakt? Elk kamertype biedt een eigen zwembadbeleving. Sommige kamers hebben een volledig privézwembad, terwijl andere kamers direct uitkomen op een lang zwembad dat slim is opgedeeld in individuele secties. Zo geniet je óók daar van je eigen stukje verkoeling en rust. Alle kamers zijn stijlvol ingericht met natuurlijke materialen, zachte kleuren en heerlijk beddengoed van Egyptisch katoen. 's Ochtends staat er een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar, en het strand en het centrum van Sivota zijn snel te bereiken, waar je wordt verwelkomd door gezellige tavernes en een charmante haven.

Vanaf

837.00