Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Asteris

Asteris

Prijzen vergelijken

Asteris is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  770

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

CC Palace Roma

hotel
Italië
12 januari 2026, 4 dgn
Logies en ontbijt
Rome
Brussel
Wil je het beste van Rome ervaren vanuit een centraal gelegen en modern hotel? Het 4-sterren CC Palace Hotel biedt een stijlvol verblijf in het hart van de stad. Gelegen op slechts 10 minuten lopen van het centraal station Termini en op korte afstand van iconische bezienswaardigheden zoals de Trevifontein en het Colosseum, is dit hotel de ideale uitvalsbasis voor je stedentrip. De elegante kamers zijn voorzien van alle moderne gemakken en het vriendelijke personeel staat 24 uur per dag voor je klaar. Begin je dag met een heerlijk ontbijt op het dakterras en ontdek daarna de rijke geschiedenis en cultuur van Rome. Boek nu je verblijf en beleef een onvergetelijke tijd in de Eeuwige Stad!

Vanaf

Salobre Villa

Villa
Spanje
11 maart 2026, 8 dgn
Logies
Salobre
Rotterdam

Mijn meest nieuwe ontdekking Salobre Villa is echt een van mijn favoriete villa's op Gran Canaria. Wat deze plek prachtig maakt, is het uitzicht over de golfbanen. Ik slaap hier in ruime en lichte kamers. Waar panoramische ramen adembenemende vergezichten op de azuurblauwe horizon en weelderige groene landschappen onthullen.

Tijdens mijn vakantie geniet ik ervan om een balletje weg te slaan, en hier kan dat onder de Spaanse zon. Het is werkelijk een cadeautje om hier te kunnen zijn. Voldaan keer ik weer terug naar mijn villa, waar ik nog een duik maak in het zwembad. Terwijl de zon onder gaat, steek ik de barbecue en geniet ik met mijn gezelschap van een heerlijke zomerse avond.

Vanaf

 1.402,-

Metland Venya Ubud

hotel
Indonesië
28 januari 2026, 8 dgn
Logies en ontbijt
Ubud
Brussel
Verblijven in een aangename accommodatie in Ubud? Hotel Metland Venya Ubud is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 930 reizigers beoordelen Hotel Metland Venya Ubud gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Metland Venya Ubud, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Indonesie? Boek jouw vakantie naar Hotel Metland Venya Ubud vandaag nog!

Vanaf