Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Asteria Family Sunny Beach

Prijzen vergelijken

Asteria Family Sunny Beach is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  446

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Castanheiro Boutique Hotel

Een verblijf in Castanheiro Boutique hotel is een once in a lifetime experience. Het is een prachtig Boutique hotel in het historische deel van Funchal, de hoofdstad van Madeira. Door de ideale locatie midden in het centrum, ben je dicht bij alle bezienswaardigheden. Geniet van de rijke cultuur van de stad vol met smalle straatjes, fraaie huizen en kerken en diverse musea.

Ondanks de ligging in het centrum hangt er een heerlijke rustige sfeer in het hotel. Als je een dagje het strand wil opzoeken is dit een kleine wandeling van ongeveer 15 minuutjes of een kort ritje met de bus of taxi. Het hotel zelf bevat veel historische elementen die terug te zien zijn in het gebouw en de meubels, dit maakt het hotel erg uniek. Doordat het hotel zoveel geshciedenis kent, is het erg sfeervol. Tel hier de gezellige binnentuin bij op en het plaatje is compleet!

Castanheiro Boutique Hotel is voorzien van een terras met uitnodigend zwembad waar je een verfrissende duik kunt nemen of kunt genieten van de zon op een ligbedje. Bestel een lekkere cocktail bij de poolbar en je ontspannen dagje aan het zwembad is top. Voor ultieme ontspanning kun je jezelf trakteren op een heerlijke massage of Turks stoombad in het wellnesscenter. In het restaurant geniet je van heerlijke maaltijden en 's avonds is er vermaak bij de bar met livemuziek en een borrel, wat een leven!

Alle kamers zijn ruim, modern ingericht met een frisse uitstraling en voorzien van alle nodige faciliteiten voor een top vakantie op Madeira. Vanuit de kamer heb je een adembenemend uitzicht op de stad, de baai van Funchal en de binnenplaats van het hotel. Het personeel van Castanheiro Boutique Hotel is erg vriendelijk en behulpzaam en zorgen ervoor dat je niks te kort komt tijdens je verblijf in het hotel. Tot snel!

Vanaf

 886

Hotel Duja Didim

Hotel Duja Didim ligt op een klein schiereilandje, op slechts vijf kilometer van het levendige centrum van Didim. Dit resort biedt alles wat je nodig hebt voor een ontspannen en veelzijdige vakantie. Het hotel beschikt over een eigen zandstrand, waar je kunt genieten van de zon, het kristalheldere water en het prachtige uitzicht op de Egeïsche kustlijn. Voor wie liever bij het zwembad ontspant, zijn er maar liefst vier zwembaden beschikbaar. Hier kun je zorgeloos relaxen op comfortabele ligbedden en genieten van de warme Turkse zon.

Hotel Duja Didim biedt plezier voor jong en oud, met drie spannende glijbanen en een enthousiast animatieteam dat dagelijks allerlei dingen organiseert. Van sportieve uitdagingen zoals beachvolleybal en waterspelletjes tot creatieve workshops en spetterende avondshows, er is altijd iets te doen voor elke leeftijd. Voor kinderen is er ook een kids club, waar ze kunnen spelen en genieten van speciaal voor hen ontworpen activiteiten en spelletjes.

Op culinair gebied is er veel keuze: meerdere restaurants serveren lokale en internationale gerechten, en er zijn à-la-carte-opties voor wie de authentieke Turkse keuken wil ontdekken. Diverse bars bieden overdag en 's avonds verfrissende drankjes en snacks. Hotel Duja Didim combineert plezier, ontspanning en lekker eten - alles voor een heerlijke vakantie.

Vanaf

 542

Val Barcelona

Verblijven in een aangename accommodatie in Barcelona? Appartement Val Barcelona is een luxe 4-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 276 reizigers beoordelen Appartement Val Barcelona gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Val Barcelona, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement Val Barcelona vandaag nog!

Vanaf

 397