Deze reis is ongelofelijk uniek! Nog nooit had je de gelegenheid om 15 dagen te genieten van al het moois wat Egypte je te bieden heeft tegen zo'n scherpe prijs. Onze Egypte inkopers hebben er alles aan gedaan om iets bijzonders te contracteren.
Beach Albatros Resort ligt direct aan het strand van Hurghada en is zo'n plek waar alles klopt. Het terrein is uitgestrekt, met palmbomen, zwembaden in alle soorten en maten, en uitzicht op de heldere zee. De sfeer is relaxed en alles is netjes geregeld, van de ligbedden tot het buffet. Of je nu reist met kinderen, je partner of een vriendengroep - hier heeft iedereen wat te doen. Waterplezier, sportfaciliteiten, een Spa Center en genoeg keus aan bars en restaurants. De kamers zijn fris en ruim, met veel daglicht en comfortabele bedden. De ligging is ook nog eens top: op slechts 17 kilometer van het centrum van urghada, maar ver genoeg voor rust. Beach Albatros Resort is geen schreeuwerig vakantiecircus, maar gewoon een solide allround resort waar je vakantiegevoel vanzelf komt opzetten. Beach Albatros Resort doet wat het belooft - en dat is precies goed.