Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Asteria Family Sunny Beach

Asteria Family Sunny Beach

Prijzen vergelijken

Asteria Family Sunny Beach is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  446

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Puchet

Zin in een flinke portie zon, zee en uitgaan? Dan is het moderne Hotel Puchet in het bruisende San Antonio wat voor jou! Het 3-sterrenhotel beschikt over verzorgde kamers, een zwembad met sfeervol terras en lekkere loungemuziek op de achtergrond. Het hotel ligt op 500 meter van het strand en nét buiten de drukte van San Antonio, waardoor het hier heerlijk bijkomen is na een late avond. Met een korte wandeling ben je echter al bij de hotspots en met de taxi of bus sta je in mum van tijd binnen in een van de clubs van San Antonio of de andere plaatsen op Ibiza. Kortom, een topplek om te verblijven op dit heerlijke eiland. Op zoek naar een comfortabel en gezellig hotel in San Antonio? Boek dan snel jouw verblijf bij Hotel Puchet!

Vanaf

 449

Akra Hotel

Akra Hotel (voorheen Akra Barut) in Antalya is een stijlvolle uitvalsbasis voor iedereen die zon, comfort en een tikkeltje stadse flair wil combineren. Dit moderne vijfsterrenhotel ligt spectaculair op de kliffen met uitzicht op de Middellandse Zee en biedt directe toegang tot een zonneplateau aan zee. Of je nu komt voor een ontspannen wellnessbreak, een culturele stedentrip of gewoon een paar dagen genieten van zon en luxe, hier zit je goed. De ruime en moderne kamers en suites bieden vaak uitzicht op zee, het zwembad lonkt met zijn infinityrand en het Spa Center is dé plek om bij te komen van het alledaagse. Dankzij meerdere restaurants en bars is er altijd iets lekkers te vinden, en voor wie wat actiever is ingesteld zijn er volop sportfaciliteiten. Met het centrum van Antalya op slechts drie kilometer afstand, is ook een middagje slenteren door de oude haven of winkelen in de stad zo geregeld. Akra Hotel is dé plek waar stad en ontspanning naadloos samensmelten.

Vanaf

 549

Bull Costa Canaria & Spa

Hotel Bull Costa Canaria & Spa, gelegen aan het strand en op loopafstand van San Agustin op Gran Canaria, biedt een ontspannend en comfortabel verblijf. Het hotel beschikt over één buffetrestaurant waar je kunt genieten van diverse lekkere gerechten, twee bars voor verfrissende drankjes en twee buitenzwembaden om van de zon te genieten. De prachtige spa van het hotel biedt een scala aan faciliteiten en behandelingen, ideaal voor degene die op zoek zijn naar ontspanning! San Agustin is een rustige badplaats bekend om zijn serene stranden en kalme sfeer. Je kunt genieten van lange wandelingen langs de kust, lokale winkels verkennen en de authentieke Canarische cultuur ervaren. Met zijn gunstige ligging en uitgebreide voorzieningen is Bull Costa Canaria & Spa de perfecte keuze voor een zorgeloze en plezierige vakantie op het zonnige Gran Canaria!

Vanaf

 603