Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Asteria Family Sunny Beach

Asteria Family Sunny Beach

Prijzen vergelijken

Asteria Family Sunny Beach is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  446

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Appartementen Irida

Wil je dicht bij het authentieke centrum van Stoupa verblijven? Dan zit je in Appartementen Irida helemaal goed. Binnen een paar minuutjes lopen heb je de tavernes voor het uitkiezen en wandel je over de gezellige promenade. Je bent ook zo op het prachtige zandstrand. Klinkt goed toch?

Bij Irida zelf is het ook goed vertoeven. De vriendelijke eigenaren verwelkomen je graag en staan altijd voor je klaar. Zij hebben onlangs de appartementen gerenoveerd en dat voelt goed aan. Hier heb je alles bij de hand voor een fijn verblijf en de appartementen zijn perfect ingericht om te ontspannen na een dag vol avonturen. Ontdek de prachtige omgeving en vraag vooral tips aan de eigenaar. Vanuit Stoupa kun je mooie wandelingen maken en helemaal opgaan in de natuur.

Vanaf

 491

Hotel Me Ibiza

Het prachtige Excellent Hotel Me Ibiza is dé ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Het ligt direct aan zee en naast de bekende, geliefde beach club Nikki Beach, waar je kunt genieten van luxe gerechten en heerlijke champagne. En waar tot aan zonsondergang een dj de hipste muziek draait. Dompel jezelf onder in luxe, doe kalmpjes aan en geniet...

De prachtige, moderne kamers zijn ingericht in de stijl van Ibiza en kijken uit op Nikki Beach of over de schitterende zee. Je hebt dus altijd een verrassend uitzicht vanaf je balkon. Op het dak van het hotel heb je eveneens een indrukwekkend uitzicht. Hier bevindt zich de mooie spa waar je verschillende massages en schoonheidsbehandelingen kunt reserveren.

Op het dakterras vind je ook het zwembad, grote loungebedden en de betoverende hotel beach club. Hier worden uitstekende visgerechten met liefde voor je klaargemaakt, net als diverse tapas en pizza's. Bijna vanzelfsprekend wordt er gezorgd voor kleurrijke cocktails en trendy muziek. Zet je verstand op nul, het leven van alledag is hier heel ver weg: je hoeft helemaal niets...

Vanaf

 1.151

NIKO Seaside Resort MGallery – adults only

Verblijf je in NIKO Seaside Resort MGallery, dan geniet je van luxe en een fantastische ligging vlak bij zee met alleen volwassen gasten. Het hotel onderging een ware metamorfose en is nu een pracht van een resort met een modern design. Perfect verzorgd tot in de puntjes en highclass service. Ideaal als je op zoek bent naar een ultieme plek om te genieten van een onbezorgde vakantie vlak bij het leuke stadje Agios Nikolaos.

De stijlvolle kamers en suites hebben een uniek design met badkamers die voorzien zijn van een mooie inloopdouche. Daarnaast beschikken de bedden over comfortabele matrassen, samen met het heerlijke beddengoed geniet je hier van een goede nachtrust. Jouw dagen beginnen met een fantastisch ontbijt en een prachtig uitzicht, met een ruime keuze aan lokale lekkernijen met verse ingrediënten. Het gezellige en pittoreske centrum van Agios Nikolaos ligt op loopafstand. Ook ligt het hotel door de boulevard gescheiden van het strand aan de baai van Mirabello. Met een ruime keuze aan comfortabele bedjes aan de infinity pool en luxe welnessfaciliteiten ga je samen een fantastische tijd tegemoet.

Vanaf

 708