Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Asteria Family Sunny Beach

Asteria Family Sunny Beach

Prijzen vergelijken

Asteria Family Sunny Beach is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  446

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Zoe

Op zoek naar een ontspannen vakantie op het eiland Thassos? Het 4-sterren Hotel Zoe, gelegen in Limenaria, biedt een ideale mix van comfort en natuur. Op slechts enkele minuten lopen van het prachtige Trypiti-strand en omgeven door weelderige tuinen, is dit hotel de perfecte plek voor een onvergetelijk verblijf. Met moderne faciliteiten, een zwembad en toegang tot het nabijgelegen waterpark, is er voor ieder wat wils. Ontdek de charme van Thassos en boek jouw verblijf bij D-reizen!

Vanaf

 655

UNAHOTELS Napoli

Ben je op zoek naar een stijlvol verblijf in het hart van Napels? Het 4-sterren UNAHOTELS Napoli, gevestigd in een prachtig gerestaureerd historisch gebouw, biedt een perfecte mix van modern comfort en klassieke charme. Met elegante kamers, een panoramisch dakterras en een centrale ligging tegenover het centraal station, is dit hotel de ideale uitvalsbasis om de stad te verkennen. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 400

Alkistis

Op zoek naar een ontspannen vakantie op het betoverende Mykonos? Het 3-sterren Alkistis Beach Hotel in Agios Stefanos biedt een perfecte mix van comfort en Griekse charme. Gelegen direct aan het serene strand van Agios Stefanos, geniet je hier van adembenemende uitzichten over de Egeïsche Zee en de nabijgelegen haven van Mykonos-Stad. Met het bruisende centrum van Mykonos op slechts 2,5 kilometer afstand, combineer je moeiteloos rust met levendige uitstapjes. Ontspan bij het zwembad, proef heerlijke gerechten in het Italiaanse restaurant Capra en ervaar de warme gastvrijheid die dit hotel te bieden heeft. Boek vandaag nog je verblijf en ontdek het zelf!

Vanaf

 738