Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Asteria Family Belek

Asteria Family Belek

Zin in een zonnige gezinsvakantie vol ontspanning en avontuur? Asteria Family Resort Belek heeft alles wat je zoekt! Dit luxe 5-sterrenresort ligt direct aan een prachtig zandstrand en biedt een perfecte mix van plezier en ontspanning. Spetter in het grote aquapark, proef de smakelijke gerechten in de diverse restaurants en geniet dag en nacht van verfrissende drankjes aan het strand. De ontspannen sfeer, uitstekende service en talloze sport- en speelmogelijkheden zorgen ervoor dat jong en oud hier een onvergetelijke vakantie beleven. Klaar om te genieten? Asteria Family Resort Belek verwelkomt je met open armen!

Prijzen vergelijken

Asteria Family Belek is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  485

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Edison

Verblijven in een aangename accommodatie in New York City? Hotel Edison is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 29527 reizigers beoordelen Hotel Edison gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Edison, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Verenigde Staten? Boek jouw vakantie naar Hotel Edison vandaag nog!

Vanaf

 864

Letoonia Club & Hotel

Letoonia Club & Hotel is voor velen dé favoriete plek aan de Middellandse zee door de unieke locatie op het uitgestrekte schiereiland in Fethiye. Omgeven door maar liefst drie privé baaien vind je hier altijd een plekje om te ontspannen onder de Turkse zon. Wandel langs de 2 kilometer lange kustlijn en geniet van de eigen jachthaven, de groene bosrijke omgeving en het adembenemende uitzicht over de turquoise zee. Ontspan tijdens een yoga les en voel je als herboren na een bezoek aan het Turks bad. Liever wat meer actie? Plons zo vanuit de glijbaan de verfrissende zee in. Of wat dacht je van een potje beach volleybal, boksles en deelnemen aan een van de vele watersporten? Ook de jongste vakantiegangers komen hier niets te kort. Er is altijd wat te beleven bij de kidsclub en het enthousiaste animatie team. De sfeervolle (bungalow)kamers in Letoonia Club & Hotel maken het plaatje helemaal compleet. Kortom, in het Ultra All inclusive Letoonia Club & Hotel is het écht genieten! Een oase van rust en tegelijkertijd een prachtig vakantiedorp met voor ieder wat wils.

Vanaf

 995