Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Sunis Efes Royal Palace

🇹🇷Turkije
Ozdere
hotel
Ultra All Inclusive
Sunis Efes Royal Palace is een prachtig vakantiecomplex, ligt direct aan het strand en is uitermate geschikt voor families met kinderen en koppels. Er is voldoende te beleven, zoals een miniclub voor kinderen, een Spa Center, diverse restaurants, een zwembad met glijbanen en een leuk animatieprogramma. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Sunis Efes Royal Palace is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

8 mei 2026, 8 dgn
Eindhoven
 889

Bekijk ook deze aanbiedingen

Sowell Les Chenes Verts

Soort:
Dit vakantieresort bestaat uit meerdere wijken. De appartementen zijn rustig gelegen, tussen de palmbomen, eiken en cipressen. Je geniet vanaf het terras van een prachtig uitzicht op de zee. In de omgeving van Sowell Les Chenes Verts kun je geweldig watersporten en golfen. Lekker zonnebaden kan tijdens je vakantie aan de rand van het grote zwembad of op het strand, dat op slechts 200 meter ligt. Via een kleine tunnel bereik je veilig en direct het mooie strand.

Vanaf

 405

8-daagse rondreis Hart van Spanje

Soort:
Castilië ligt in het hart van Spanje en de roerige en gouden tijden die het land heeft gekend zijn hier goed te zien. Dwaal door de smalle straten van de ommuurde stad Toledo. Bezoek het wereldberoemde Prado Museum en de robuuste stadsmuren van Ávila. En laat je verrassen door de levendige hoofdstad Madrid. Wandel langs indrukwekkende kathedralen en paleizen en geniet van de Spaanse tapas.

Vanaf

 1.149

Grupotel Santa Eularia & Spa

Soort:
Grupotel Santa Eularia & Spa is een Adults Only hotel om te relaxen met prachtig onderhouden tuinen, heerlijke zonneterrassen en een o.a. een groot zwembad. Direct aan zee en op ca. 10 minuten lopen van het centrum van Santa Eulalia met z'n gezellige boulevard, vele winkels, restaurants en terrasjes. Relaxen doe je ook in de uitgebreide Spa & Wellness van maar liefst 500 m², wat een genot! En 's avonds is het ook genieten in het restaurant met regelmatig thema-diners, gala-avonden en eenentertainmentprogramma. Sluit je dag af met een een lekker drankje op het chill out dakterras en proost op nog zo'n mooie volgende dag in Grupotel Santa Eularia & Spa!

Vanaf

 365

Villa’s La Fuentita

Soort:
Bij aankomst in Secrets Villa's La Fuentita voel je je direct thuis. Wat een rustige, prachtige omgeving. Je voelt gewoon dat je midden in de natuur bent. Dit paradijsje ligt precies op de goede plek om nieuwe dingen te ontdekken, op te laden en te ontspannen. Wandelen of mountainbiken, waterskiën of gewoon lekker luieren op het strand: alles is mogelijk.

Van buiten zien de villa's er al bijzonder uit: typisch Canarische huisjes met een grote tuin. Ook van binnen ziet het er mooi uit. De eigenaar heeft met veel zorg en liefde aan de inrichting gewerkt en dat is te zien. Wil je lekker eten, dan hoef je niet per se een restaurantje te zoeken. Je kunt ook gewoon naar een plaatselijk supermarktje gaan om vervolgens in de goed uitgeruste keuken een smakelijk dinertje klaar te maken. Samen relaxen tijdens een knusse avond in de tuin kan ook: leg wat op de barbecue en genieten maar. En leuk om te weten: bij aankomst staan er een zelfgebakken cake en mineraal water voor je klaar, ook liggen hier een aantal bananen bij.

Kom je naar Fuerteventura om in alle rust een boekje te lezen op het strand? Zowel het Las Playitas strand als het strand van Gran Tarajal liggen op ongeveer 10 minuutjes rijden. Gran Tarajal is een gemoedelijk, maar gezellig plaatsje. Je kunt er rondslenteren in de smalle, Spaanse straatjes, eten bij een restaurantje aan de boulevard om daarna over het kleine strand te wandelen en de zonsondergang te bewonderen.

Vanaf

 628