Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Paloma Pasha

🇹🇷Turkije
Ozdere
hotel
All Inclusive
Op zoek naar een luxe zonvakantie aan de Egeïsche kust? In het charmante Özdere ligt het prachtige 5-sterrenresort Paloma Pasha, direct aan een privéstrand met uitzicht op de helderblauwe zee. Dit luxe hotel is perfect voor wie houdt van comfort, kwaliteit en een relaxte sfeer. Denk aan dagjes zonnen op de pier of in de tuin, cocktails aan het zwembad, en dineren met verse ingrediënten uit eigen tuin. Met ruime familiekamers, drie waterglijbanen en een gevarieerd animatieprogramma is het ook een ideale keuze voor gezinnen. Klinkt dat als jouw ideale vakantie? Boek nu jouw verblijf bij Paloma Pasha via D-reizen!

Paloma Pasha is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

20 maart 2027, 8 dgn
Brussel
 729

Bekijk ook deze aanbiedingen

Palace

Soort:
Op zoek naar een centraal gelegen verblijf in het zonnige Vlorë? Hotel Palace biedt een comfortabel 4-sterrenverblijf op slechts 12 minuten lopen van het Vjetër-strand. Met moderne faciliteiten zoals een bar, een tuin, en kamers met airconditioning en eigen badkamer is dit de perfecte uitvalsbasis voor een ontspannen vakantie. Geniet van een heerlijk ontbijt, ontdek nabijgelegen stranden en highlights zoals Independence Square, en profiteer van een luchthavenshuttle (€). Bekijk nu de prijzen en boek je vakantie!

Vanaf

 381

Amadria Park Ivan

Soort:
Dit hotel in Šibenik ligt direct aan de Adriatische Zee, waar het kristalheldere water bijna tot aan je ligbed komt. Je stapt vanuit je kamer zo het strand op - handdoek over je schouder en klaar voor een dag vol zon. Tussen het zwemmen door proef je verse vis in het à la carterestaurant, terwijl de geur van rozemarijn en olijfolie door de zeewind waait. De historische binnenstad van Šibenik ligt op een kwartier rijden, perfect voor een avond struinen langs Kroatische terrassen. Terug bij het hotel duik je het verwarmde binnenzwembad in of laat je masseren in de wellness. De kamers hebben een balkon met uitzicht op de Adriatische Zee of het groen eromheen. En 's avonds? Dan zit je op je balkon met een glas Kroatische wijn, terwijl de zon achter de eilanden zakt. In dit hotel is Kroatië zoals het hoort ontspannen, authentiek en met de zee als buurman.

Vanaf

 356

Cactus Beach

Geliefd bij jong en oud. De familiaire sfeer proef je meteen als je over het complex loopt. Een ruim opgezet hotel met een variatie aan faciliteiten en goede familiekamers vormen de basis voor dit kindvriendelijke hotel. En daar pluk je de vruchten van. De kinderen beleven veel waterpret in het zwembad terwijl je vanaf het ligbedje toekijkt met een verfrissend drankje en hapje. Standaard verblijf je namelijk op basis van All Inclusive. Strandliefhebbers lopen zo naar het mooie strand om daar te genieten van de warme Griekse zon.

Vanaf

 923