Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Orka Sunlife Resort

🇹🇷Turkije
Oludeniz
hotel
All Inclusive
Verblijven in een aangename accommodatie in Oludeniz? Hotel Orka Sunlife Resort is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 6311 reizigers beoordelen Hotel Orka Sunlife Resort gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Orka Sunlife Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Orka Sunlife Resort vandaag nog!

Orka Sunlife Resort is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

7 mei 2026, 8 dgn
Düsseldorf
 583

Bekijk ook deze aanbiedingen

Sa Prata Resort

Soort:
Ik kijk naar links en zie nog net de staart van de barracuda, voordat 'ie het bloedkoraal in schiet. Van opwinding begin ik sneller te ademen in mijn mondstuk. Barracuda's, die zie je niet overal! Ik snorkel verder en zie de kleurrijkste vissen, planten en koraalrotsen onder me liggen. Eigenaar Gianni van Sa Prata had gelijk, toen hij vanochtend zei dat het snorkelen op Sardinië echt de moeite waard is. Het water is zo helder als zwembadwater: de turkooizen kleur kun je zelfs in het water goed zien. Dan valt mijn oog op een wrak, zo'n veertig meter onder me. Terwijl ik rustig verder zwem, beeld ik me in hoe het wrak daar terecht is gekomen.

Een uurtje later wandel ik terug naar Sa Prata om Gianni alles over mijn snorkelavontuur te vertellen. Op weg naar boven kom ik langs het dorpje San Teodoro. Het gezellige terras lonkt en ik strijk neer voor een cappuccino zoals een cappuccino hoort te zijn. Om me heen zie ik keuvelende vakantiegangers en oude Italiaanse vrouwtjes, sjouwend met tassen van de markt. Ik geniet zo van het dorpsleven dat ik nog een cappuccino neem. En nog een. Tegen het einde van de middag zoek ik Sa Prata weer op.

“En, hoe was het snorkelen?” Gianni loopt dwars over het uitgestrekte terras, als hij me ziet. We gaan zitten aan een tafeltje en enthousiast begin ik te vertellen over al het moois dat ik onder de zeespiegel heb gezien. Gianni's ogen lichten op en hij kijkt over mijn schouder. “Kijk, daar heb jij net gezwommen. Kun je het je voorstellen?” Ik kijk achter me en zie de helderblauwe zee, sprookjesachtig verlicht door de ondergaande zon. Denkend aan de mooie vissen en het wrak, besluit ik morgen nog een keer de zee in te gaan.

Vanaf

 575

Tropicana Costa del Sol Hotel (ex. MS Tropicana)

Soort:
Het heerlijke 3,5-sterren Tropicana Costa del Sol Hotel (ex. MS Tropicana) ligt in de visserswijk La Carihuela en aan de boulevard waar je ook het strand vindt. Het hotel beschikt over een restaurant, een Beach Club met lokale specialiteiten en een verkoelend zwembad met zonneterras. Tropicana Costa del Sol Hotel is ideaal voor iedereen die wil genieten van een ontspannen vakantie vlak bij het bruisende centrum van Torremolinos.

Vanaf

 292

Quinta de Sao Gabriel

Soort:
“Eliza, kom je mee?” Ik sta aan de rand van het terras van Quinta de Sao Gabriel en kan een tevreden glimlach niet onderdrukken. Het is hier zo ongelofelijk mooi! Ik kan mijn ogen bijna niet geloven. Ik besluit de groene heuvels en wijngaarden even mijn rug toe te keren en loop achter de eigenaresse aan richting de boerderij. Ze gaat me voor mijn ruime kamer binnen. “Kijk, dit is jouw plekje voor de komende dagen!.” Ik plof samen met mijn tassen neer op het bed en kijk nieuwsgierig om me heen. Door de grote ramen valt er veel licht naar binnen, maar toch is het hier lekker koel. De eigenaresse begint trots te vertellen over de geschiedenis van dit bijzondere plekje. Een tijd geleden besloot ze het roer volledig om te gooien en haar baan als onderwijzeres op te zeggen om dit hotel te gaan runnen. Hoewel er veel werk verzet moest worden om de meer dan 100 jaar oude boerderij om te toveren tot wat het nu is, heeft het harde werk zijn vruchten afgeworpen. “Ik laat je nu wel even alleen, zodat je even kunt uitrusten”, besluit ze haar verhaal. Ik heb ook eigenlijk wel zin om even mijn ogen te sluiten. Mijn gedachte dwalen af naar het zwembad, met dat ongelofelijke uitzicht. Als ik dan toch even ga ontspannen, kan ik net zo goed even van die luxe gebruik maken toch?!

Vanaf

 539