Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Pasa Garden Beach

🇹🇷Turkije
Marmaris
hotel
All Inclusive

Pal aan het zandstrand vind je Hotel Pasa Garden Beach. Hier kun je relaxen op een zonnebedje onder een parasol of een duik in de zee nemen. Het centrum van Marmaris ligt op ongeveer 2 kilometer afstand. De dolmus (een kleine bus) brengt je hier in een paar minuutjes naar toe, dus je hebt alles in de buurt om je niet te hoeven vervelen. De kamers zijn ruim en modern ingericht, met comfortabele bedden en een schitterend uitzicht. Voor het hotel ligt een zwembad en apart kinderbadje. Kinderen kunnen stoom afblazen in de speeltuin of, tegen betaling, in het aquapark naast het hotel.

Hotel Pasa Garden Beach is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

20 oktober 2026, 6 dgn
 709

Bekijk ook deze aanbiedingen

Iberostar Waves Gaviotas Park

Soort:
Overweeg je een vakantie naar Iberostar Waves Gaviotas Park in Jandia? Goede keuze! Dit fijne hotel ligt vlak bij het strand en biedt je zoveel faciliteiten. Natuurlijk kan je er heerlijk tot rust komen op je ligbedje bij één van de zwembaden. Maar waarom ook niet lekker relaxen in de spa, kiezen voor één van de sportfaciliteiten of proosten op een fijne tijd tijdens de avondanimatie. De kids vermaken zich wel; in het zwembad of bij de miniclub. In Iberostar Waves Gaviotas Park vier je vakantie zoals een vakantie hoort te zijn. Alvast veel plezier!

Vanaf

 746

Pantheon Villas & Suites

Na zo'n veertig minuten rijden vanaf het vliegveld van Heraklion zie ik ineens aan mijn linkerhand een pittoresk plaatsje liggen dat tussen de bergen en de zee is ingeklemd: Bali! Verheugd realiseer ik me dat dit mijn bestemming is voor de komende dagen. Snel rijd ik mijn huurauto verder naar dit plekje, ik kan niet wachten om alles te zien.

Mijn gastvrouw Anna staat mij al op te wachten bij Pantheon Villas & Suites. Ze schenkt een glaasje raki voor me in om me welkom te eten. Vervolgens laat ze me vol trots mijn onderkomen zien. Daar val ik opnieuw van de ene in de andere verbazing. De suite heeft een volledig ingerichte keuken, een heerlijke jacuzzi en een gezellig zitgedeelte. Wanneer ik de koelkast open doe, blijkt deze ook nog goed gevuld te zijn. Mijn geluk kan niet meer stuk.

En nu zit ik hier om mijn eigen terras te genieten van mijn vakantie op Kreta. Ik kan niet wachten om de prachtige omgeving te gaan ontdekken. Anna vertelde me dat het strand heerlijk is. Dat wil ik met eigen ogen wel bewonderen. Vol enthousiasme stap ik mijn auto weer in. Want de luxe van dit pittoreske plaatsje wil ik helemaal ontdekken.

Vanaf

 649