Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Green Nature Diamond

Green Nature Diamond

Green Nature Diamond in Marmaris is zo’n hotel dat je meteen herkent: modern, opvallend van vorm en gemaakt voor vakantie in de overdrive stand, maar dan wél netjes geregeld. Je verblijft hier op basis van all inclusive, waardoor je dag vanzelf soepel loopt en je vooral hoeft te kiezen tussen zon, zee en een volgende ronde ontspanning. Veel gasten noemen in reviews de ligging en de algemene beleving als grote pluspunten, en daar kun je je eigenlijk alleen maar bij aansluiten. En dan de ligging, want die is echt een cadeautje. Je zit direct aan het strand en loopt zó de boulevard op, met uitzicht, sfeer en genoeg stopmomenten onderweg. Marmaris is levendig, maar hier bepaal jij het ritme: vroeg op pad voor een wandeling langs zee, later de stad in voor een beetje gezelligheid, of gewoon precies níets doen omdat dat ook een planning is. In de omgeving zitten volop eetadresjes en je bent relatief snel bij bekende plekken in Marmaris. Dit is zo’n verblijf dat lekker werkt voor koppels én voor gezinnen die graag alles dichtbij hebben. Wil je Marmaris combineren met stranddagen zonder te schuiven met taxi’s en tijden? Dan is dit een heel logische keuze om eens te checken.

Prijzen vergelijken

Green Nature Diamond is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  672

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Meranerhof

Soort:
Midden in het mooie stadje Meran vind je dit fijne hotel. Centraal gelegen in het centrum maar door de romantische Engelse tuin waardoor het hotel wordt omgeven waan je je hier midden in de natuur. Binnen een paar minuten loop je over de boulevard van Meran en geniet je van de mediterrane sfeer die dit stadje uitademt. De prachtige omgeving nodigt uit tot het maken van lange wandelingen. Je sluit de dag af met een duik in het binnenbad waar bij mooi weer de schuifwand naar het zonneterras in de tuin wordt opengezet. Veel gasten komen hier graag terug vanwege de goede service, het eten en de persoonlijke service van mevrouw Eisenkeil.

Vanaf

 939

Belvedere

Soort:
Resort Belvedere ligt nabij het strand en op loopafstand van het gezellige centrum van Vrsar. De ruime appartementen en kamers liggen verspreid over verschillende paviljoenen tussen mooie tuinen. Door de uitstekende faciliteiten is dit een van de top resorts in Istrië.

Vanaf

 179

8 dg cruise Oost Middellandse Zee MSC Lirica

Ontdek de parels van de Oostelijke Middellandse Zee en cruise mee met de MSC Lirica. Start je cruise met een glas wijn en geniet van het uitzicht over de golvende zee, terwijl je zit in de La Canzone del Mare bar. Na een nacht slapen vaar je Kotor binnen. Bewonder één van de mooiste baaien of wandel langs de gezellige pleinen, terrassen en winkels in de oude stad. Je laat het prachtige Montenegro achter je en je vaart verder naar de Cycladen. Geniet van zon, zee en strand op het kleurrijke Mykonos, waar je veel witte huizen met veel kleuren zal tegen komen. Je volgende stop is Syros, een verborgen juweel tussen de Griekse eilanden. Slenter door de smalle straten van Ano Syros, proef lokale delicatessen op het centrale plein en laat je verrassen door de Italiaanse invloeden in de architectuur. Na het proeven van de Griekse sferen is het tijd om de Italiaanse sferen verder te ontdekken. Je vaart verder naar Ancona in het noordoosten van Italië. Ontdek de vele monumenten dat de stad rijk is of duik de ruige natuur in en maak een wandeling door de twee gebergtes. Met mooie herinneringen op zak vaar je terug naar Marghera.

Vanaf

 1.133

Oleas Luxury Suites

Oleas Luxury Suites is mijn nieuwste ontdekking op Kreta. En wat voor één! Een luxe adresje en perfect om te relaxen. Er is zelfs een zwembad met whirlpool én buitendouche, he-le-maal voor jezelf. Oh, en dan nog dat uitzicht. Ik kon alleen maar om me heen staren, naar het groene heuvellandschap en de bergen in de verte.

Dit bijzondere plekje is de ideale plek om even helemaal tot jezelf te komen. Het is er heerlijk rustig, je wordt omringd door een prachtige natuur en je hebt volledige privacy. Ook fijn: dit adresje is pas kortgeleden geopend. De mooie, moderne meubels in de suite zijn kersvers en de verf is eigenlijk pas net droog. Het zou zomaar kunnen zijn dat je de eerste bent die van als het moois gebruik mag maken!

 

Vanaf

 809