Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fly & Go Prime Beach Hotel

Fly & Go Prime Beach Hotel

Je geniet gegarandeerd van een onbezorgde vakantie met een verblijf in het 5-sterrenresort Prime Beach Hotel! Dagenlang een stralende zon op je bol, de verkoelende zee op korte loopafstand en direct gelegen aan het fijne kiezelstrand van de oergezellige badplaats Marmaris… Zo’n vakantie wil jij toch ook? Waan je in luxe, geniet van smakelijke gerechten en drankjes met het uitgebreide Ultra All Inclusive concept en voel je thuis in de ruime en verzorgde (familie-)kamers. Terwijl de kinderen zich uitleven bij de miniclub en in het zwembad, kun jij in alle rust werken aan jouw vakantiekleurtje. Jong of oud, groot of klein: een vakantie in het luxe en geweldige Prime Beach Hotel aan de mooie Egeïsche kust zul je niet snel vergeten!

Prijzen vergelijken

Fly & Go Prime Beach Hotel is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  724

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Momento Beyazit

Soort:
Op zoek naar een hotel met een moderne style en luxe? Dan hoef je niet meer verder te zoeken! Gelegen in Istanbul Beyazit, recht in het center gevormd door historische en toeristische plekken. Als je een echt kunst liefhebber bent kan je de Roman Byzantine kunstwerken bezoeken. Als je echt zoekt naar cultuur, ga naar de prachtige paleizen en moskee's van het Ottoman Rijk. Je kan natuurlijk ook shoppen in Beyazit en het overdekte markt. het hotel biedt de mogelijkheid om heerlijke Turkse gerechten te te proeven.

Vanaf

 463

Imperatriz

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Funchal? Aparthotel Imperatriz is een comfortabel 3-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 720 reizigers beoordelen Aparthotel Imperatriz gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Aparthotel Imperatriz, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Portugal? Boek jouw vakantie naar Aparthotel Imperatriz vandaag nog!

Vanaf

 433

Loutra Resort

Hoe vaak ben ik al op Kreta geweest? Ik ben inmiddels de tel kwijtgeraakt. Maar dat het nooit gaat vervelen, besef ik op het balkonnetje van mijn nieuwste ontdekking. Zo ver ik kan zien, liggen er olijfgaarden rond mijn logeeradresje. Ik hoor niets anders dan het geritsel van de kleine blaadjes die meedeinen op de wind. Het brengt me helemaal tot rust.

Toen ik hier vanmiddag aankwam was ik rond aan het rijden door dit prachtige gebied. Ineens verschenen er licht roze appartementen. Ik moest even knipperen met mijn ogen om zeker te weten dat ik het goed zag. Dit had ik hier niet verwacht! De huizen zijn prachtig gelegen en zijn comfortabel ingericht. Meteen liep ik vol enthousiasme naar de receptie. De vriendelijke dame vertelde me dat er nog een plekje was.

Dus nu zit ik hier op mijn balkon. Het frisse briesje verraadt dat de zee dichtbij is. Ik zucht van geluk. Op Kreta heb je echt alles. Misschien dat het daarom nooit gaat vervelen. Morgen pak ik de fiets naar het strand. Ik twijfel nog of ik souvlaki of gyros ga eten bij een van de leuke restaurantjes...

Vanaf

 597

Almrausch

Soort:
Ideaal gelegen 4 sterren hotel in het hart van Hinterglemm. De skilift ligt direct naast het hotel. Ontspanning staat zeer hoog genoteerd in hotel Almrausch. Het hotel beschikt over ca. 80 m² aan (gratis) wellness faciliteiten (15.00 - 20.00 uur) zoals stoombad, Finse sauna, biosauna en infraroodcabine. Ervaar het echte wintersportgevoel.

Vanaf

 394