Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Proxima

🇹🇷Turkije
Kusadasi
hotel
All Inclusive

Hotel Proxima in Kusadasi ligt op een paar minuten lopen van het strand. Niet zomaar een strand trouwens, maar eentje met een blauwe vlag-keurmerk, schoon, helder en met een privédeel. Hier leg je lekker je handdoek neer en geniet je van het rustgevende geluid van de golven.

Het hotel voelt nieuw en modern, maar heeft ook een warme gastvrije sfeer. De kamers zijn ruim, met veel natuurlijk licht en hebben allemaal een balkon of terras.

Je loopt naar het ontbijtbuffet, de geur van versgebakken brood komt je tegemoet. Daarna spring je in het zwembad of ga je van een glijbaan, terwijl de kids zich vermaken in hun eigen bad. Tussen het zonnen en zwemmen door geeft een kopje Turkse koffie je precies die energieboost die je nodig hebt.

Later schuif je aan bij het Turkse à-la-carte restaurant, waar de geur van versbereide gerechten je meteen laat watertanden. ’s Avonds geniet je van live muziek of een gezellige Turkish Night met dans en onvergetelijke sfeer.

Hotel Proxima is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

4 mei 2026, 8 dgn
Keulen
 477

Bekijk ook deze aanbiedingen

Dhow Inn Boutique Hotel

Soort:
Liefhebbers van zon en de Indische Oceaan hebben de tijd van hun leven bij Dhow Inn Zanzibar. De Nederlandse eigenaar vond dit kitesurfparadijs bij Paje en richtte zijn inn daarop in. Witte huisjes en rieten daken in de typische stijl van Zanzibar en voorzien van hippe en luxe details. Wat te denken van een loungebank op je terras en overal een snelle wifi verbinding? Ga kitesurfen op dé kitesurfspot van Zanzibar of plof neer op de witte ligbedjes bij één van de drie zwembaden. Mét een relaxed dik matras erop natuurlijk. Want alles staat hier in het teken van laid back luxury. Van de gevulde minibar bij aankomst tot het verse fruit bij het ontbijt. Deze strandvakantie is een aanrader.

Vanaf

 1.429

Central Plaza

Op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van Zürich? Het 4-sterrenhotel Central Plaza biedt de perfecte uitvalsbasis voor jouw stedentrip. Gelegen aan het centrale plein, direct naast het centraal station, bevindt dit hotel zich op een toplocatie. Met de beroemde winkelstraat Bahnhofstrasse en de schilderachtige oude binnenstad op korte loopafstand, duik je direct de Zwitserse cultuur in. Na een dag vol ontdekkingen kun je ontspannen in een van de drie restaurants, waaronder het unieke King's Cave Grillrestaurant, of genieten van live pianomuziek in de bar. Klinkt dit als de ideale plek voor jouw volgende reis? Boek dan snel bij D-reizen!

Vanaf

 1.029

HVD Club Hotel Bor

Soort:
HVD Club Hotel Bor is het ideale familiehotel in Sunny Beach. Vlak bij het brede, uitgestrekte zandstrand van deze gezellige badplaats en op slechts 100 meter van het levendige centrum. Dé plek om lekker doorheen te lopen en te genieten van de sfeer. Ook vind je het oude Nessebar op zo'n 6 kilometer afstand; aanrader om te bekijken. Toch hoef je het hotel niet uit als je dat niet wilt. HVD Club Hotel Bor biedt je namelijk alles wat je je tijdens je vakantie maar kunt wensen. Een heerlijk zwembad, apart kinderbad en talloze sport- en ontspanningsfaciliteiten. Wanneer jij lekker je handdoek uitrolt op je ligbedje om lekker bij te bruinen, vermaken de kids zich in de miniclub. Samen smullen jullie van de overheerlijke buffetmaaltijden, inclusief in het uitgebreide Ultra All Inclusive concept, en kunnen jullie gedurende de dag lekker snacken en verkoelende drankjes bestellen. Voor ieder wat wils en je hoeft niets zelf klaar te maken of op te ruimen. De hotelkamers zijn comfortabel ingericht en de juiste plek om alle mooie vakantieherinneringen te verwerken. Kies voor een fijne standaardkamer, of een ruime familiekamer (4-6 personen) of suite voor 4 personen als je met een groter reisgezelschap vakantie viert. Mogen we jou hier binnenkort verwelkomen?

Vanaf

 588