Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Eliada

🇹🇷Turkije
Kusadasi
hotel
Logies en ontbijt

Hotel Eliada is een gezellig, kleinschalig Boutique hotel in het hart van Kusadasi. Met tal winkels en restaurants hoef je je niet te vervelen. Bezoek de markt van Kusadasi, waar intense geuren en kleuren je tegemoetkomen. Zin in een drankje? Door de aangename ligging bevind je je binnen enkele minuten op de bruisende Barstreet. Mooie stranden; dat is waar Kusadasi bekend om staat. Een wandeling van 10 minuten brengt je naar het prachtige stand met gezellige cocktailbars. Cultuur snuiven doe je bij de Tempel van Artemis of breng een bezoek aan de oude Romeinse havenstad Efeze. Kusadasi heeft voor iedereen wat te bieden!

Boutique Hotel Eliada heeft een heerlijk buitenzwembad waar je een verfrissende duik neemt of aan je kleurtje werkt op het zonneterras. Bestel een lekker drankje bij de bar, dat is optimaal genieten! Begin de dag goed met een heerlijk continentaal- of buffetontbijt. Er is een ruime keuze: voor iedereen zit er wel wat lekkers bij. Ook ’s Avonds biedt het hotel een variatie van heerlijke gerechten in het restaurant. Dit restaurant is voorzien van een prachtige houten visgraat vloer. Het hotel is versierd met kleurrijke planten en roze bloemen. Vanaf het terras geniet je van een adembenemend uitzicht over Kusadasi.

De kamers van het hotel zijn ruim, modern en netjes ingericht. De bruine accenten geven de kamer een warme en uitnodigende uitstraling. De kamer beschikt over alle nodige faciliteiten om het verblijf zo aangenaam mogelijk te namen. Denk hierbij aan koffie- en theefaciliteiten, flatscreen TV, een eigen badkamer en airconditioning. Boutique Hotel Eliada is de perfecte uitvalbasis voor je vakantie in Kusadasi!

Hotel Eliada is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

30 september 2026, 6 dgn
Düsseldorf
 467

Bekijk ook deze aanbiedingen

The Oasis

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Marsa Alam? Hotel The Oasis is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 623 reizigers beoordelen Hotel The Oasis gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel The Oasis, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Egypte? Boek jouw vakantie naar Hotel The Oasis vandaag nog!

Vanaf

 610

Magdalena

Op minder dan 150 meter van een azuurblauwe zee met Blauwe Vlag keurmerk vind je een pareltje in het hart van Pefkochori, de publiekslieveling van zonnig Chalkidiki. Je verblijft in stijlvolle kamers waar elk detail klopt. Begin je dag met een heerlijk ontbijt en sluit hem af met verfrissende cocktails in de gezellige bar. Trek tussendoor? De snackbar heeft lichte maaltijden die je Griekse vakantiegevoel compleet maken. Wandel na een dag zonnen naar de pier voor een top uitzicht en een zonsondergang die je nog lang bijblijft. Intiem, authentiek en met hartelijke Griekse gastvrijheid die je direct omarmt.

Vanaf

 529

Appartementen Torre Nova

Soort:
Met een ferme dreun valt de gietijzeren deurklopper op de imposante voordeur. Het kleine binnendeurtje in de grote deur gaat open en twee Hollandse blauwe ogen kijken me aan: 'Goedemorgen! Welkom in Torre Nova!' Ik stap een grootse hal in waar ik allerlei oude werktuigen uit de streek zie. 'Werken doe je hier niet hoor!' lacht Jacqueline, als ze mijn gezicht ziet. 'Hier is het leven een feestje en bovendien: dat deden de vroegere bewoners ook niet!'

'Dus hij heeft dit landhuis gebouwd uit jaloezie voor zijn oudere broer?' vraag ik. Ik zit samen met Nederlandse eigenaren Jacqueline en Geert in een schaduwrijk plekje in de tuin en neem een slok van mijn cava terwijl ik de omgeving opneem. Geert heeft me zojuist de geschiedenis van het landhuis verteld. Het dorpskasteel, de Torre van Claramunt, werd na de dood van de graaf van Gironella geërfd door zijn oudste zoon. Diens jongere broer was daar zo boos om, dat hij heeft geprobeerd hem af te troeven door deze Catalaanse villa te bouwen. 'Hij noemde het Torre Nova, de nieuwe toren, maar vergat de toren erop te zetten!' lacht Geert, terwijl hij me het uitzicht op het dorpskasteel laat zien vanuit de tuin.

Toren of niet, deze omgeving maakt dat je je haast van adel voelt. Ik kan me levendig voorstellen hoe de “Grandeza de España” hier vroeger het leven vierde. Tegelijkertijd voel ik me helemaal thuis in de grote mediterrane tuin met fruitbomen waar je gewoon de vruchten vanaf mag plukken, het grote zwembad met ligbedden en een hangmat. En dan heb ik nog niets gezegd over het interieur van het landhuis. Ook dat is indrukwekkend: de hoge plafonds met authentieke houten balken, grote ramen met luiken en de stijlvolle inrichting. De perfecte combinatie tussen authentiek en eigentijds. Het landhuis ademt ruimte en comfort. Door de ramen kijk je uit op een middeleeuws Spaans dorpje. Als ik 's avonds op mijn bed lig, realiseer ik me dat hier, in het rustige Catalonië, de nachten nog zijn zoals ze bedoeld zijn: stil, duister en met een fantastische sterrenhemel… Dit is de perfecte plek om je terug te kunnen trekken, maar waar het leven toch elke dag een feestje is!

Vanaf

 858