Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Tu Casa Gelidonya

🇹🇷Turkije
Kemer
hotel
All Inclusive

Tu Casa Gelidonya is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

20 april 2027, 8 dgn
Düsseldorf
 387

Bekijk ook deze aanbiedingen

Ideal Prime Beach

Soort:
Aan de Turkse kust vind je dit resort waar je gegarandeerd gaat genieten. De kids spetteren in het water en roetsjen van de glijbaan, terwijl jij een plekje zoekt bij het zwembad. Het hotel ligt direct aan het strand, dus je geniet ook van de zee. Ga chillen op je ligbedje op de eigen steiger van het hotel en voel de zonnestralen op je huid. Dat voelt als vakantie. Door de All Inclusive formule geniet je de hele dag van al het lekkers bij de bar en in de restaurants. En voor wat gezelligheid bezoek je het centrum van Marmaris.

Vanaf

 1.007

Gästehaus Lärchenheim

Soort:
Het gezellige Gästehaus Lärchenheim is al jaren één van onze bestsellers. Het beschikt over eenvoudige, maar nette kamers en 's morgens staat er een lekker ontbijtje voor je klaar. Voor een goede prijs zit je hier uitstekend, want de skiliften en het centrum van Mayrhofen liggen op steenworpafstand. Hier vind je vele leuke restaurants en bars. Een ideaal skigebied met kilometers aan prachtige pistes voor zowel de beginner als de ervaren skiër. En terug in Gästehaus Lärchenheim staat de vriendelijke eigenaresse alweer klaar om het naar je zin te maken.

Vanaf

 499

Gran Tagoro Family & Fun

Soort:

Het prachtige Gran Tagoro Family & Fun ligt nabij het beroemde Playa Papagayo in het exclusieve Playa Blanca. Dit is het meest zuidelijke plaatsje in het zuiden van Lanzarote. Je hebt er een gezellige wandelboulevard met leuke winkeltjes en restaurants, een prachtige jachthaven en een autovrije winkelstraat.

Dit luxueuze hotel is gebouwd in traditionele Canarische stijl. De kamers zijn zeer ruim en van alle gemakken voorzien. Door de rustige kleuren, het juiste licht en oog voor detail is het hier heerlijk wakker worden. Dineren kan in één van de restaurants waaronder Ricotta en Oishii in het Castillo gedeelte en tegen betaling, waar smakelijke gerechten à la carte worden geserveerd. Voor overdag is er een beach club: Isla de los Lobos (tegen betaling).

Het professionele entertainmentteam verzorgt animatie gedurende de dag, maar ook zeker tijdens de avonduren. Bijkomen van alles kan perfect in het wellnesscenter, terwijl de kinderen zich tegelijkertijd vermaken bij de Mini Club.

Bovendien zijn er twee gedeelten in dit hotel: de Castle Area and Royal Adventura Area. In de Castle Area bevinden zich de Club kamers en in de Royal Adventura Area kunnen kinderen meedoen met allerlei leuke activiteiten. Let op! Indien je in de Castillo zone verblijft, kun je alleen tegen betaling gebruik maken van de faciliteiten van de Real Adventure zone. Er zijn vele zwembaden, maar sommige kunnen dus tegen betaling zijn.

Ook zijn alle glijbanen in het betaalde gedeelte Real Adventure area. Er zijn geen glijbanen in de Castle area.

Vanaf

 642

Hotel Barcelo Funchal Oldtown

Soort:

Hotel Barceló Funchal Oldtown, met ons Boutique label, ligt midden in het historische centrum van Funchal, op Madeira. Dit stijlvolle stadshotel combineert een toplocatie met moderne luxe. Het dakterras met zwembad biedt een prachtig uitzicht over zee en stad. Binnen een paar minuten wandel je naar de boulevard en de haven.

Dit sfeervolle hotel bestaat uit meerdere karakteristieke panden uit de 17e eeuw, volledig gerenoveerd met behoud van authentieke details. De kamers zijn modern ingericht en bieden veel comfort, zoals een luxe bed, ruime badkamer en een sfeervolle uitstraling. Sommige kamers beschikken over een Frans balkon.

Op het dak vind je een verwarmd buitenzwembad met ligbedden en uitzicht op de oceaan. Er is ook een kleine fitnessruimte aanwezig. In het restaurant kun je terecht voor lokale en internationale gerechten, en aan de bar geniet je van een drankje in een ontspannen sfeer.

Je verblijft hier midden in het levendige Funchal, op loopafstand van winkels, restaurants en bezienswaardigheden. De jachthaven, markt en kathedraal liggen allemaal op een paar minuten wandelen van het hotel.

Vanaf

 1.361