Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Gypsophila Club Marine

Gypsophila Club Marine

Dit hotel in Kemer zet je in vakantiemodus aan de Turkse Rivièra. Je zit bij Kemer, in Antalya. Je loopt tussen dennen en een botanische tuin richting zee. Handdoek neer, voeten in het zand. Dit is strandvakantie zonder gedoe. Bij dit hotel is het Ultra All Inclusive, dus je dag blijft lekker soepel lopen. Even afkoelen? Pak het zwembad of duik de spa in voor een Turks bad. ’s Avonds schuif je aan Italiaans, vis of Turks à la carte. En als je nog niet naar bed wil, loop je langs bij de Chill Bar. Die is 24 uur open.

Prijzen vergelijken

Gypsophila Club Marine is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  844

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Driades

Verblijven in een aangename accommodatie in Piskopiano? Appartement Driades is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 325 reizigers beoordelen Appartement Driades gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Driades, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Appartement Driades vandaag nog!

Vanaf

 209

Ibiza Sun

Soort:
Dit stijlvolle resort is de perfecte plek om het eiland te ontdekken. Overdag ontspan je op een ligbed aan het strand of kies je voor wateractie met kajakken, jetskiën of paddleboarden. Terug in het resort geniet je van een verfrissende duik in een van de zwembaden of laat je je verwennen met een massage. 's Avonds proef je heerlijke gerechten uit de Thaise of Mediterraanse keuken. Daarna is het tijd om het bruisende nachtleven in te duiken, met beroemde clubs op loopafstand. Na een feestelijke nacht kom je tot rust in een moderne en ruime kamer.

Vanaf

 855

Max Brown 5th District

Soort:
Hip en trendy overnachten in Wenen dat kan! In het 5e district vind je het hippe Pentahotel Vienna. Het hotel is een mooie moderne afwisseling tussen al de klassieke gebouwen van de stad. Het ligt in een gezellige rustige wijk met leuke restaurantjes en barretjes. Binnen 5 minuten vanaf metrostation Kettenbrückegasse ben je in het centrum. Waar je een bezoek kan brengen aan de gezellige Naschmarkt. Ook sta je in no time bij de Stephansdom of bij een van de andere bezienswaardigheden. De trendy kamers zijn ontworpen door de Italiaanse architect Matteo Thun. Je kunt zien dat de designer oog voor details heeft zelfs de gangen zijn een feestje om door heen te lopen. Sla de hotelbar ook zeker niet over! Het vriendelijke personeel tovert hier de meest exotische cocktails en is een echte place to be.

Vanaf

 410