Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

XO Cape Arnna

XO Cape Arnna

Verblijven in een aangename accommodatie in Fethiye? Hotel XO Cape Arnna is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 362 reizigers beoordelen Hotel XO Cape Arnna gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel XO Cape Arnna, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel XO Cape Arnna vandaag nog!

Prijzen vergelijken

XO Cape Arnna is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  1.397

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Ecolife Tenerife

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in San Miguel? Hotel Ecolife Tenerife is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 367 reizigers beoordelen Hotel Ecolife Tenerife gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Ecolife Tenerife, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Ecolife Tenerife vandaag nog!

Vanaf

 596

Radisson Blu Palace Djerba

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Houmt Souk? Hotel Radisson Blu Palace Resort en Thalasso Djerba is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 345 reizigers beoordelen Hotel Radisson Blu Palace Resort en Thalasso Djerba gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Radisson Blu Palace Resort en Thalasso Djerba, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Tunesie? Boek jouw vakantie naar Hotel Radisson Blu Palace Resort en Thalasso Djerba vandaag nog!

Vanaf

 594

Vila Galé De Porto

Soort:
Dit hotel is een modern en zeer comfortabel stadshotel met een rustige, maar toch centrale ligging in het nieuwe gedeelte van Porto aan de Campo 24 de Augosto. De grote winkelstraat Rua de Santa Caterina ligt op slechts 10 minuten lopen. Alle kamers zijn erg ruim en netjes ingericht. De receptie en de lobby zijn in 2012 geheel gerenoveerd. Na een hele dag door de stad gelopen te hebben, kun je even uitrusten bij het zwembad op de bovenste verdieping van het hotel. Vanaf hier heb je een prachtig panoramisch uitzicht over de stad.

Vanaf

 375

Borgo San Luigi

Soort:
Ik was onderweg van San Gimignano naar Siena en het begon alweer te schemeren. Na een dag vol indrukwekkende gebouwen en prachtige uitzichten, was ik eigenlijk wel een beetje moe. Ik had niet zo'n zin om in de stad te overnachten. Dus was ik opzoek naar bordjes en kleine zijstraatjes. Net voor het dorpje Monteriggioni zag ik een bordje 'Borgo San Luigi” staan. Het was een rustige en onverharde weg. Dit kon wel eens leiden naar een plekje waar ik nu zo naar verlang. Lekker rustig en comfortabel.

Ik reed verder onder de cipressen door, toen ik links de entree zag. Precies wat ik zocht. Voor me lag een 17e eeuws palazzo omringd door een schitterend, Toscaans parklandschap. Ik verblijf vaak op kleinschaligere logeeradresjes, maar ondanks dat Borgo San Luigi iets groter aandoet, straalt hij toch ook veel warmte en gezelligheid uit.

Naast een ruime, authentieke kamer met een adembenemend uitzicht op de wijngaarden en heuvellandschappen, is er ook een uitstekend restaurant en een groot zwembad. Je kunt hier zoveel doen en beleven. Morgen wil ik Toscane gaan verkennen. Maar hoe? Zal ik per fiets of te voet er op uittrekken? Of toch per paard? Het kan namelijk allemaal. Ik beslis morgen wel. Nu eerst even genieten van een heerlijke, Toscaanse maaltijd in het restaurant.

Vanaf

 911