Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Garden Of Sun

🇹🇷Turkije
Didim
hotel
All Inclusive

Garden Of Sun is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

30 september 2026, 8 dgn
Düsseldorf
 422

Bekijk ook deze aanbiedingen

Neptune Village Beach Resort & Spa

Soort:
Slapen in een echte Afrikaanse rondavel met makuti daken tussen de kokospalmen? Hier kan het. Het strand van Galu Beach ligt aan je voeten en het zwembad is lekker groot. Je ligbed staat al klaar. Zin in actie? Het entertainmentteam organiseert tafeltennis, beachvolleybal en aqua gym. Voor de kleintjes is er een kinderclub en een apart zwembadgedeelte.

Vanaf

 1.225

Palazzo di Varignana Resort & Spa

Soort:
Tussen glooiende heuvels straalt een elegant historisch landhuis dat met zorg is omgetoverd tot een comfortabel hotel. Je verblijft hier in alle rust, omringd door natuur en verfijnde luxe. Prachtige zwembaden en een uitgestrekte spa nodigen uit tot pure ontspanning. Laat je meevoeren door het warme water terwijl je geniet van het uitzicht over groene valleien. Zin in een uitstapje? Een levendige stad ligt op ongeveer veertig minuten rijden, ideaal voor cultuur en gezelligheid. Ook kun je heerlijk dwalen door wijngaarden en schilderachtige middeleeuwse dorpjes in de omgeving. In het restaurant maak je een culinaire reis door de regio. De chef kookt met passie en gebruikt verse ingrediënten uit de eigen moestuin en olijfgaard. Met een glas lokale wijn in de hand en panoramisch uitzicht over de heuvels proef je niet alleen het eten, maar ook de sfeer van het land.

Vanaf

 670

Zeus Eleva Mirabello Bay

Zeus Eleva Mirabello Bay ligt aan de rustige baai van Mirabello, vlak bij het charmante Agios Nikolaos op Kreta. Je verblijft hier direct aan een privéstrand en hebt volop zwemplezier met meerdere zwembaden en een eigen waterpark. Ook de ligging is ideaal: alles wat je nodig hebt is dichtbij, van winkels tot gezellige tavernes.

De kamers en suites zijn ruim, licht en comfortabel ingericht en zijn fijn om in 'thuis' te komen na een heerlijke dag. Kies je voor een suite met privézwembad, dan geniet je van extra comfort en privacy in je eigen hoekje van het resort. Van ontbijt tot diner en alles wat daar tussen past, is, vanwege het all inclusive programma, inbegrepen. Zo hoef jij je nergens druk om te maken en alleen maar heerlijk vakantie te vieren.

Zin in wat actiefs? Doe mee aan verschillende sportieve activiteiten, zoals volleybal, aqua gym of tennis. Je kunt er ook voor kiezen om heerlijk te relaxen in de spa of sauna van het hotel. Er zijn twee grote buitenzwembaden om af te koelen, maar er is ook een 'Relax zwembad', zonder luide muziek en spelletjes waar de gasten deze rustige sfeer respecteren. Voor de kinderen is er volop plezier te beleven in de miniclub en op het waterspeelplein met speelse glijbanen en leuke speeltoestellen, waardoor urenlang waterpret verzekerd is.

Vanaf

 1.055