Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Portakal Hotel

🇹🇷Turkije
Dalyan
hotel
Logies en ontbijt
Het gezellige familiehotel Portakal Hotel ligt in het prachtige Dalyan, op een rustige plek aan de oevers van de rivier. Hier in Turkije ontsnap je nog aan de massa. Omringd door de pittoreske groene omgeving geniet je van het zachte briesje in de tuin onder een rieten parasol, met op de achtergrond het zachte geronk van een van de vele motorbootjes die langs varen. Toe aan een verkoelende duik? Plons dan in het zwembad en neem een verfrissend drankje aan de bar. De sfeervolle, comfortabele kamers in Portakal Hotel zorgen ervoor dat je heerlijk uitgeslapen wakker wordt. Op vakantie met het hele gezin? Dan zijn er ruime familiekamers voor een fijn verblijf. Lekker op je gemak ontbijten doe je ’s morgens in het restaurant, om vervolgens op een bootje te stappen en door de ‘Turkse Biesbosch’ zo naar het Iztuzu strand te varen. Onderweg spot je misschien nog wel de bijzondere Caretta Caretta schildpad. In Dalyan geniet je behalve van de pure rust en prachtige natuur nog van veel meer andere bezienswaardigheden, heerlijk eten en échte Turkse gastvrijheid. Zeg nou zelf, dat klinkt toch als een ideale vakantie? TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Portakal Hotel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

23 juni 2026, 8 dgn
Amsterdam
 529

Bekijk ook deze aanbiedingen

Iliessa Beach

Welkom in dit kleinschalige hotel op het prachtige Zakynthos! Dit populaire eiland vraagt erom ontdekt te worden en daar leent dit 3-sterrenhotel zich perfect voor. Bij Iliessa Beach in Argassi wissel je dagen luieren onder de Griekse zon af met uitstapjes in de schitterende omgeving. Zo ligt Zakynthos-stad op slechts 4 kilometer, waar je cultuur kunt snuiven en een terrasje kunt pakken. Maar ook het centrum van Argassi is de moeite waard. Het hotel ligt direct aan de kristalheldere zee en heeft een verkoelend zwembad met zonneterras. Je kunt kiezen tussen een comfortabele kamer of de vrijheid van een appartement. Als dat geen fijne vakantie wordt... Zin in een heerlijke zonvakantie op Zakynthos? Boek dan snel jouw verblijf bij Iliessa Beach!

Vanaf

 459

Radisson Blu Heliopolis

Soort:
Ben je op zoek naar een stijlvol en comfortabel verblijf in Caïro? Het 5-sterren Hotel Radisson Blu Heliopolis ligt op slechts 3 kilometer van de internationale luchthaven van Caïro, in de elegante wijk Heliopolis. Het hotel biedt moderne kamers met airconditioning en WiFi. Ontspan bij het zwembad op het dak met panoramisch uitzicht over de stad of geniet van een heerlijke maaltijd in een van de restaurants. Met bezienswaardigheden zoals de Grote Piramide van Gizeh en de Sfinx op minder dan een uur rijden, is dit de perfecte uitvalsbasis om de rijke geschiedenis van Caïro te ontdekken. Boek nu en ervaar het comfort en de uitstekende service van Hotel Radisson Blu Heliopolis!

Vanaf

 650

Occidental Cala Vinas

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Cala Vinas? Hotel Occidental Cala Vinas is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 377 reizigers beoordelen Hotel Occidental Cala Vinas gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Occidental Cala Vinas, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Occidental Cala Vinas vandaag nog!

Vanaf

 567

Hotel Pickalbatros Sands Port Ghalib

Soort:
Laat je in de watten leggen in het stijlvolle en groots opgezette Hotel Pickalbatros Sands Port Ghalib. Met voor de deur een uitgestrekt privéstrand, uitstekende restaurants, een tropisch zwemparadijs en een prachtig wellnesscenter, word je omringd door luxe en comfort.

Het luxe en moderne hotel is gebouwd met Arabische invloeden. Zo zie je in het interieur sierlijke bogen, kleurrijke kussens en zijn er verschillende plekken om shisha (waterpijp) te roken. Ook in de comfortabele kamers is deze stijl doorgevoerd. Daarnaast zijn ze voorzien van allerlei fijne faciliteiten, zoals een minibar, televisie, waterkoker en een balkon of terras met zitje. Een leuke bijkomstigheid bij het zwembad zijn de twee glijbanen en de lazy river waar jij je laat meesleuren door de stroming.

Een adembenemend uitzicht over de kristalblauwe zee, zachtjes wuivende palmbomen en een grandioos zoutwaterzwembad maken van de weelderige tuin een tropisch paradijsje. Ook het goudgekleurde privéstrand is een fijne plek. Je kunt hier lekker luieren of via steiger het water in om prachtige koraalriffen en felgekleurde visjes te spotten.

Vanaf

 678