Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

May Flower Apart Hotel

May Flower Apart Hotel

May Flower Aparthotel in Alanya is een fijne uitvalsbasis voor wie zon, zee en gemak zoekt. De appartementen zijn ruim en hebben een eigen kitchenette – handig als je ’s ochtends liever zelf een eitje bakt. Je loopt zo naar het strand én het levendige centrum van Alanya. Winkels, restaurants en het kasteel op de rots? Allemaal binnen handbereik. Ideaal voor wie graag alles bij de hand heeft, zonder poespas. Ook aan ontspanning is gedacht: neem een duik in het zwembad of pak een drankje bij de bar. Geen zin om te koken? In de buurt zit genoeg lekkers – van döner tot verse vis. May Flower is biedt de basics, maar wel precies wat je nodig hebt voor een relaxte, betaalbare vakantie in Alanya.

Prijzen vergelijken

May Flower Apart Hotel is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  289

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Bahia Suites Camp de Mar

Soort:

Wat een verborgen juweeltje, dacht ik, terwijl ik op het terras zat en de geur van pijnbomen zich mengde met de zilte zeelucht. Voor me kabbelde de turquoise baai van Camp de Mar, als een levend schilderij dat met elke golf een nieuw detail onthulde. De zon speelde met het water en wierp gouden vlekjes op de rotspartijen. Hier, op dit groene schiereilandje in het zuidwesten van Mallorca, voelde ik me even alleen op de wereld. Mijn suite was licht, ruim en ingericht met natuurlijke materialen - alsof de natuur zelf was uitgenodigd om mee naar binnen te komen. En dan dat ontbijt op het panoramische terras… een feest van smaken en kleuren om de dag mee te beginnen.

Bahia Suites Camp de Mar is een stijlvol boetiekhotel dat perfect opgaat in het mediterrane landschap. De suites zijn ontworpen met oog voor rust en comfort, en bieden uitzicht op zee of de omliggende heuvels. Het restaurant serveert seizoensgerechten met lokale ingrediënten, en op warme dagen biedt het zwembad een verfrissend toevluchtsoord met uitzicht over de baai. Het hotel ligt op loopafstand van het strand van Camp de Mar, waar een houten bruggetje je naar een charmant eilandrestaurant leidt. Ook natuurliefhebbers en wandelaars komen hier volop aan hun trekken met routes richting het Tramuntana-gebergte of de nabijgelegen kliffen.

Vanaf

 802

El Nus de Pedra

Soort:
De zon schijnt aan een staalblauwe hemel als ik het grote terrein van El Nus de Pedra oprijd. Ik ben weer terug in mijn geliefde Catalonië en heb vandaag een afspraak met mijn oude vriendin Gabriela die hier een weekje met haar twee zoontjes logeert. Ze klonk zo enthousiast toen ze me opbelde om een afspraak te maken. Vandaar dat ik nu extra benieuwd ben naar haar landelijk gelegen paradijsje.

Als ik de auto uitstap zie ik Pedro en Rafael aan komen sprinten. Wat zijn ze groot geworden, Gabriela's twee schatjes met hun donkere krulletjes en gebruinde lijfjes. De vorige keer waren ze nog maar baby's. Ook Gabriela komt me tegemoet met een grote glimlach op haar gezicht en ik krijg van alle drie dikke zoenen. “Eliza, je MOET hier gewoon een paar dagen blijven,” zegt ze beslist, “kunnen we echt even bijpraten! De jongens genieten hier volop en de eigenaren weten echt hoe zij hun gasten moeten verwennen. Niets is hen te veel! Ze willen je zo graag het echte Catalaanse landleven laten ervaren. En wij kunnen in de omgeving een mooie fietstocht maken of gaan paardrijden! Kun je je iets heerlijkers voorstellen?” Gabriela's ogen glinsteren en even later laat ze me kennis maken met de inderdaad zeer gastvrije en hartelijke eigenaren, Josep en Montse.

We vinden een rustig hoekje in de riante tuin met uitzicht op de groene, vredige omgeving. Wat is het hier prachtig! Ik merk dat ik helemaal tot rust kom en schuif de sandalen van mijn voeten. Josep brengt twee glazen cava en samen proosten Gabriela en ik op onze vriendschap - en op het echte, Catalaanse landleven…

Vanaf

 651

Titanic Palace & Aqua Park

Soort:
Het Titanic Palace & Aqua Park is het ideale familieresort aan de Rode Zee! Dit 5-sterren hotel, gebouwd in Griekse stijl, ligt direct aan het privéstrand en biedt alles wat je nodig hebt voor een zorgeloze vakantie. Kinderen kunnen zich helemaal uitleven in het geweldige aquapark met 8 glijbanen, terwijl jij kunt genieten van de zon en het uitzicht op zee. Met meerdere zwembaden en een Spa Center is er voor iedereen genoeg ruimte om te ontspannen. Naast waterpret biedt het hotel ook een breed scala aan eet- en drinkmogelijkheden, met 2 buffetrestaurants en 4 à-la-carterestaurants. Het enthousiaste animatieteam zorgt ervoor dat de kinderen zich geen moment vervelen, terwijl jij kunt genieten van een rustige middag of een verfrissend drankje aan de bar. Kortom, het Titanic Palace & Aqua Park biedt de perfecte balans tussen avontuur, ontspanning en plezier voor het hele gezin!

Vanaf

 671