Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Asteria Collection Side

Asteria Collection Side

Verblijven in een aangename accommodatie in Titreyengol? Hotel Asteria Collection Side is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 4435 reizigers beoordelen Hotel Asteria Collection Side gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Asteria Collection Side, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Asteria Collection Side vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Asteria Collection Side is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  557

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Side Royal Palace Hotel & Spa

Soort:
Het prachtige 5-sterren Side Royal Palace Hotel & Spa heeft een centrale ligging, op loopafstand van het strand en vlak bij het centrum van Side. Het Ultra All Inclusive concept zorgt ervoor dat je je tijdens je vakantie nergens zorgen over hoeft te maken en dat alles voor je geregeld wordt. Het Side Royal Palace Hotel & Spa biedt vele faciliteiten, zoals een Spa Center, leuke gevarieerde animatie voor jong en oud, een zwembad met 3 glijbanen en nog veel meer! Dit alles bij elkaar, garandeert het Side Royal Palace Hotel & Spa je een heerlijke en onvergetelijke vakantie!

Vanaf

 489

Hotel Zodiac Spa and Aquapark

Soort:

Hotel Zodiac Spa and Aquapark ligt in Hammamet aan de Tunesische oostkust, op loopafstand van het strand. Je geniet hier van een fijne mix van ontspanning, waterplezier en comfort, met een uitgebreid aanbod aan faciliteiten voor jong en oud.

De kamers zijn netjes en smaakvol ingericht, met warme kleuren, comfortabele bedden en oog voor detail. Dankzij de ruime opzet en verzorgde afwerking verblijf je in een ontspannen sfeer, of je nu met z'n tweeën komt of met het hele gezin.

Buiten is er een zwembad en een apart kinderbad, naast een vrolijk aquapark met tien glijbanen voor de kinderen, ideaal voor wie graag de hele dag in het water is. In het winterseizoen kun je ook binnen zwemmen. Toe aan een rustmoment? In de spa kom je helemaal bij met een hamam of een massage. Of heb je juist zin om actief bezig te zijn? Er is van alles te doen, van volleybal tot tafeltennis, darts en biljart.

's Avonds schuif je aan op het ruime terras van het restaurant, waar een gevarieerd buffet klaarstaat met huisgemaakte gerechten, seizoensproducten en biologische ingrediënten. Dankzij de show cooking met pizza's, grill en sandwiches is er altijd iets vers en lekkers te vinden. Na het diner is er ruimte voor een drankje, een spelletje of gewoon even niks, precies zoals jij het wilt.

Vanaf

 485

Idea Milano Plus San Siro

Soort:
Ben je op zoek naar een modern verblijf in Milaan? Het 4-sterren Hotel Idea Milano Plus San Siro ligt op slechts 2 minuten rijden van de afrit Settimo Milanese van de ringweg Tangenziale Ovest. Het hotel biedt een pendeldienst op verzoek naar metrostation San Siro M5, waardoor je eenvoudig toegang hebt tot het stadscentrum. Met 234 kamers, elk voorzien van airconditioning en een lcd-tv met satellietzenders, zorgt dit hotel voor een comfortabel verblijf. Begin je dag met een vers ontbijtbuffet en geniet 's avonds van klassieke Italiaanse gerechten in het restaurant. Het hotel beschikt over bewaakte parkeergelegenheid (€) en ligt op 4 kilometer van het Giuseppe Meazza-stadion, de thuisbasis van AC Milan en Internazionale FC. De internationale luchthaven Malpensa is bereikbaar in 35 minuten rijden. Boek nu bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 219

Maritime

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Kopenhagen? Hotel Maritime is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3360 reizigers beoordelen Hotel Maritime gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Maritime, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Denemarken? Boek jouw vakantie naar Hotel Maritime vandaag nog!

Vanaf

 387