Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Palacio Blanco

🇪🇸Spanje
Velez Malaga
hotel
Logies en ontbijt
De heerlijke geur van geroosterd vlees en verse kruiden dringt mijn neus binnen. Resoluut sla ik mijn boek dicht, verlaat mijn kamer en ga op zoek naar gastvrouw Maria, maar nog voor ik haar vind loop ik onverwacht tegen de Nederlandse eigenaren, Jan en zijn vrouw Christa aan. Ze staan in de moderne buitenkeuken in de tuin. “Eliza!” roept Jan enthousiast. “Ga zitten!” Hij gebaart naar de nieuwe zitjes onder de prachtige avocado- en sinaasappelboom. Ik plof neer en terwijl Christa mij een glas wijn inschenkt, vertelt ze hoe ze hier terechtgekomen zijn. “Door de verkoop van onze bedrijven in Nederland ontstond een sterk verlangen om nog één keer samen iets op te zetten of over te nemen. Ondernemersbloed blijft altijd kriebelen! Samen zijn we op zoek gegaan naar onze nieuwe uitdaging. Eén ding stond vast: het klimaat moest er goed zijn.”

Terwijl Jan de eerste spiesjes presenteert, vult hij zijn vrouw aan: “Toen we in 2012 dit hotel binnen wandelden, middenin het oude gedeelte van het stadje Velez Malaga, waren we op slag verliefd. De unieke en levendige locatie, de lieve mensen, het heerlijke eten en het fantastische klimaat spraken ons enorm aan. Bovendien is het voor familie en vrienden in Nederland nog altijd goed te bereizen.” Ik snijd mijn vlees in stukjes en zucht. Wat een fantastische verhalen zijn het toch altijd, van mensen die hun hart volgen en hun dromen waarmaken. “We zijn trots op de luxe en het comfort van onze hotelkamers en koesteren de relaxte sfeer die hier hangt”, zegt Jan tenslotte. “Op de gezellige patio, in de inrichting van de kamers, op het terras in de tuin: die sfeer willen we overal met onze gasten delen.” Ik hef lachend mijn glas en zeg: “Dat is jullie uitstekend gelukt!”

Hotel Palacio Blanco is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

4 juni 2026, 8 dgn
Brussel
 586

Bekijk ook deze aanbiedingen

Vincci Molviedro

Soort:
In het hart van Sevilla zorgt dit hotel voor een onvergetelijk verblijf. Ontdek de charme van dit gezellige hotel, met comfortabele kamers en moderne voorzieningen. Ga op verkenning in de betoverende straten van deze mooie stad. Geniet van gastvrijheid van het vriendelijke personeel en voel je meteen thuis in dit aangename hotel. Met een centrale locatie nabij bezienswaardigheden, is dit hotel de perfecte uitvalsbasis om Sevilla te ontdekken.

Vanaf

 486

Sun Siyam Olhuveli Maldives

Soort:
Ben je klaar om die onvergetelijke honeymoon naar de Maladiven te maken? 4-sterren Sun Siyam Olhuveli Maldives Resort is de paradijsbestemming waar je altijd al van hebt gedroomd. De kenmerkende accommodaties op palen boven het kristalheldere water, laten je hart op hol slaan van enthousiasme. Met een eigen terras, waarvandaan je direct de oceaan in springt. Kies voor een privézwembad of jacuzzi, zodat je met zijn tweeën de tijd van je leven beleeft. In de avond laat je je smaakpapillen verwennen in een van de 3 à-la-carterestaurants of 2 buffetrestaurants. Toost op het maken van onvergetelijke herinneringen. De volgende dag kun je heerlijk ontspannen in de wellness, met sauna's en massages die je helemaal tot rust brengen. Boek nu je vakantie vol onvergetelijke momenten bij deze droombestemming in de Malediven!

Vanaf

 2.072

Granvia

Soort:
Een stedentrip naar Barcelona op de planning? In deze bruisende stad verblijf je in het 3-sterren Hotel Granvia. Dit charmante hotel is gevestigd in een klassiek pand en ligt midden in het centrum. Je wandelt zo naar bekende pleinen, winkels en bezienswaardigheden. Na een dag vol indrukken kom je terug in een stijlvolle en rustige setting. De combinatie van historische details en modern comfort zorgt voor een aangenaam verblijf. Met gratis WiFi blijf je eenvoudig verbonden tijdens je citytrip. Boek snel bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 443

Sandos El Greco

Soort:
Sandos El Greco is hip Adults Only hotel. Loungen op een van de (gratis) balinese bedden bij het zwembad of relaxen in de jacuzzi. Blijf in shape in de fitness of doe mee met een potje waterpolo. Daarna lekker snacken aan de poolbar.

Vanaf

 719