Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Villa Albero

🇪🇸Spanje
Torremolinos
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Torremolinos? Hotel Villa Albero is een comfortabel 2-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 491 reizigers beoordelen Hotel Villa Albero gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Villa Albero, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Villa Albero vandaag nog!

Villa Albero is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

28 mei 2026, 8 dgn
Brussel
 394

Bekijk ook deze aanbiedingen

Ephesus

Soort:
Hotel Ephesus is werkelijk een tophotel in Kusadasi. Dit 5-sterrenhotel ligt direct aan de turkooizen Egeïsche Zee en heeft als absolute trekpleister een enorm waterpark met talloze glijbanen! Terwijl de kinderen (en volwassenen) zich uitleven in het kleurrijke aquapark, kun jij relaxen op een ligbed aan het strand. Helemaal fijn: je vakantie bij Ephesus is all inclusive, zodat jij je nergens zorgen om hoeft te maken. De kamers zijn bovendien modern en van alle gemakken voorzien. Dankzij de vele kindvriendelijke faciliteiten is Ephesus een topkeuze voor een zonvakantie in Turkije met het gehele gezin. Zo is er onder meer een professioneel animatieteam, een speeltuin en een speciaal kinderbuffet. Maar ook voor volwassenen is alles op-en-top geregeld. Vergeet ook zeker niet een avond te reserveren in de moderne Taverna, waar de kok heerlijke, mediterraanse gerechten bereidt. Wil jij een heerlijke, all inclusive zonvakantie beleven aan de Egeïsche kust? Boek dan snel jouw verblijf bij het luxe Ephesus met waterpark!

Vanaf

 1.357

Riu Palace Tikida Agadir

Soort:
Over het zachte zand loop je de zee in, die nooit koud lijkt te worden. Je kijkt nog eens over je schouder en daar ligt jouw hotel. Met die opvallend groene tuin vol palmbomen, waterpartijen en fijne ligbedden. De lat ligt bij RIU altijd hoog en dat merk je meteen. Je kamer is ruim en schoner dan schoon, de koks blijven je op hoog niveau verrassen en je wordt vanzelf vrolijk van zoveel vriendelijkheid. De luxe straalt ervan af, ook als je een dagje wellness boekt. Echt een heerlijke plek om je eens goed te laten vertroetelen.

Vanaf

 1.245

The New Hotel Mediteran Villa Edition

Soort:
Zon, zee en een zwembad op een heuvel in Montenegro. Hier begin je de dag met vers brood, sappig fruit en lokale lekkernijen. En natuurlijk koffie. Véél koffie. Voor lunch en diner wachten mediterrane gerechten op je, elk prachtig gepresenteerd. Het strand ligt op een paar minuten lopen, net als het centrum van Ulcinj. Hier wandel je langs de boulevard, waag je je aan watersporten of claim je een plekje op een terras. En als de zon ondergaat over de zee? Dan weet je waarom je hier bent.

Vanaf

 949