Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Sol Don Pablo

🇪🇸Spanje
Torremolinos
hotel
Logies en ontbijt
Stel je voor een vakantie met de familie aan de zonovergoten Costa del Sol, waar je niet alleen geniet van heerlijk eten, maar ook je vitamine D op peil brengt. Slechts een steenworp van het Bajondillo strand, dus je voeten zitten in het zand voor je het doorhebt. Het hotel heeft niet één, maar drie zwembaden. Wil je wat actie? Ga lekker sporten of doe mee met de leuke activiteiten van het entertainmentteam. En als je trek hebt, schuif je aan bij het buffetrestaurant. De herinneringen? Die blijven langer hangen dan je vakantieglow.

Sol Don Pablo is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

24 oktober 2026, 8 dgn
Amsterdam
€ 917

Bekijk ook deze aanbiedingen

Buschhausen

Soort:
Net over de grens, in de historische stad Aken, vind je de ideale bestemming voor een weekendje weg. Geniet van prachtige bezienswaardigheden en heerlijke drankjes op een van de vele terrassen. Maak 's avonds een ontspannen wandeling door de buurt van het hotel, of vermaak je op de bowlingbaan en de midgetgolfbaan die het hotel aanbiedt. Dit is de perfecte plek voor een feestelijk en cultureel uitstapje.

Vanaf

€ 150

360 Degrees Pop Art

Verblijven in een aangename accommodatie in Athene? 360 Degrees Pop Art is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2146 reizigers beoordelen 360 Degrees Pop Art gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van 360 Degrees Pop Art, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar 360 Degrees Pop Art vandaag nog!

Vanaf

€ 406

Lux View Villas

Vlakbij het bekende strandje van Kyra Panagia loop ik over een klein Grieks marktje. Er zijn verse producten, lokale specialiteiten en leuke souvenirs zo ver als het oog reikt. Deze week verblijf ik bij Lux View Villas. Een bijzonder plekje, al zeg ik het zelf. De Griekse eigenaren Tina en Manolis hebben mij vanochtend hartelijk ontvangen met een mooie fles wijn bij aankomst. Om Tina en Manolis te bedanken heb ik het koppel uitgenodigd om bij mij te komen eten vanavond in mijn moderne villa.

Na het doen van de boodschappen voor één van mijn favoriete Griekse gerechten, geniet ik nog even van het indrukwekkende uitzicht vanaf mijn eigen privézwembad met infinity pool. Een frisse plons en later trek ik me terug in het knusse witte keukentje. De frisse villa is één grote open ruimte, met als blikvanger een witte boog die je naar je slaapkamer brengt.

Nog een klein uurtje, dan komen Tina en Manolis. Het gerecht staat in de oven en ik wacht tot het klaar is op mijn eigen terras. Het is hier heerlijk rustig en kalm. Het meest geniet ik van het adembenemende uitzicht op de azuurblauwe zee. Dit unieke plekje zou ik elke week wel willen bezoeken.

Vanaf

€ 916