Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Coral La Quinta Park

🇪🇸Spanje
Santa Ursula
hotel
Logies
Zin in een ontspannen vakantie op het zonnige Tenerife? Hotel Coral La Quinta Park Suites in Santa Úrsula is een heerlijke plek om even helemaal op te laden. Dit 4-sterrencomplex ligt in een rustige, groene omgeving op een heuvel met prachtig uitzicht over de Atlantische Oceaan en de vallei van Orotava. Je verblijft in ruime appartementen met balkon of terras, perfect voor wie houdt van vrijheid en comfort. Dankzij de kitchenette bepaal je zelf het tempo van je dag. Het zwembad en zonneterras zorgen voor de nodige verkoeling en ontspanning. Ook het charmante centrum van Santa Úrsula ligt op loopafstand, waar je lokale restaurants en winkeltjes ontdekt. Een ideale uitvalsbasis om het noorden van Tenerife te verkennen. Klaar voor jouw onbezorgde vakantie? Boek snel bij D-reizen!

Coral La Quinta Park is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

9 september 2026, 8 dgn
Weeze
 353

Bekijk ook deze aanbiedingen

Geraniotis En

Verblijven in een aangename accommodatie in Chania? Hotel Geraniotis Hotel en Resort is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1303 reizigers beoordelen Hotel Geraniotis Hotel en Resort gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Geraniotis Hotel en Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Geraniotis Hotel en Resort vandaag nog!

Vanaf

 592

Bergresort Gerlitzen

Soort:
Een 9 km lange bergweg door een woud van geurende naaldbomen voert u naar een uitgestrekt wandelparadijs. De appartementen zijn zeer ruim en perfect voor een vakantie met de hele familie. Een bergbaan op slechts 300m afstand brengt u naar mooie en van drukte verscholen wandelroutes en alpenweides.

Vanaf

 240

Smy Tahona Fuerteventura

Soort:
Op Fuerteventura, het eiland met het langste strand van Europa (ca. 150 kilometer), wacht SMY Tahona Fuerteventura op je om van je volgende vakantie een geweldige ervaring onder de Canarische zon te maken. Houd je van het strand? En dan met name surfen of kite surfen? Weet dat er maar liefst 2 competities op het eiland worden gehouden! Maar je hoeft uiteraard niet te surfen, gewoon lekker relaxen bij het zwembad is altijd een goed idee. Het hotel heeft namelijk 3 zwembaden, waarvan 1 verwarmd en één zwembad heeft een kinderbad-gedeelte. Lekker, dan kun je zelf een verfrissende duik nemen terwijl de kids zich spetterend vermaken. Als je klaar bent met zwembadderen, bestel dan een drankje (of een cocktail) bij de poolbar en ga heerlijk onderuit liggen op je ligbedje. 's Avonds schuif je aan in het buffetrestaurant, geen keuzestress, het is per slot van rekening wel je vakantie. Geniet nog even van de livemuziek om daarna weer terug te keren naar je kamer. Heb jij hier ook al zo'n zin in? Wacht dan niet langer, SMY Tahona Fuerteventura is perfect voor je volgende vakantie!

Vanaf

 447