Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel ALEGRIA El Mar

🇪🇸Spanje
Santa Susanna
hotel
Logies en ontbijt

Hotel ALEGRIA El Mar ligt in het gezellige Santa Susanna. Binnen een paar minuten sta je op het zandstrand voor een ontspannen dag aan zee. Dankzij de centrale ligging is dit een fijne plek om te genieten én eropuit te gaan.

De kamers zijn verzorgd ingericht met warme kleuren en houttinten. Dankzij het balkon heb je altijd een fijn plekje om buiten te zitten.

In de tuin ligt een ruim zwembad met ligbedden, ideaal voor een verfrissende duik. Bij de bar haal je een koel drankje. Voor kinderen is er animatie en een miniclub beschikbaar tijdens de lokale schoolvakanties. Zin in wat beweging? Dan is er ook een kleine fitnessruimte (tegen betaling). Verblijf je op basis van halfpension of all inclusive, dan staat er ’s avonds een buffet klaar met onder andere mediterrane gerechten.

Ook in de omgeving is genoeg te ontdekken. Bezoek kustplaatsen zoals Pineda de Mar en Calella, of maak een wandeling naar de uitkijktoren Torre Montagut. Extra handig: het treinstation van Santa Susanna ligt op slechts 50 meter afstand. Zo ben je zó onderweg richting Barcelona of een van de andere badplaatsen.

Hotel ALEGRIA El Mar is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

21 september 2027, 6 dgn
€ 372

Bekijk ook deze aanbiedingen

Holiday Club Jardin Amadores

Soort:
Zin in zon op Gran Canaria? Verblijf in Puerto Rico, op slechts 1,5 km van Playa de Amadores. Dit aparthotel biedt comfortabele appartementen met eigen keuken en balkon of terras. Duik in het zwembad met topuitzicht of werk je in het zweet in de gym. Ook fijn en aanwezig restaurant, poolbar en kinderzwembad. Alles voor een zorgeloze zonvakantie.

Vanaf

€ 934

Lara

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Antalya? Lara is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 57 reizigers beoordelen Lara gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Lara, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Lara vandaag nog!

Vanaf

€ 340

Finca Los Abetos

Soort:
Op zoek naar een ontspannen verblijf net buiten het centrum van Córdoba? In de wijk El Brillante vind je het 4-sterrenhotel Finca Los Abetos. Het hotel ligt in een groene omgeving en beschikt over een ruime tuin waar je heerlijk tot rust komt. Voor verkoeling zijn er 2 buitenzwembaden. Ook aan lekker eten en drinken is gedacht met een restaurant, koffiebar en swim-up bar. Wie graag actief blijft, maakt gebruik van de 24-uurs healthclub. Combineer ontspannen dagen bij het zwembad met een bezoek aan het historische Córdoba en boek Finca Los Abetos bij D-reizen!

Vanaf

€ 270