Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Sa Vinya d’en Palerm

🇪🇸Spanje
Sant Miguel de Balansat
hotel
Logies en ontbijt

Terwijl ik geniet van een uitgebreid ontbijt, kijk ik uit over de prachtige tuin van Sa Vinya d’en Palerm. Wat een heerlijk plekje is dit! Het was maar twintig minuten rijden richting het noorden van Ibiza. Bij aankomst werd ik liefdevol ontvangen door gastvrouw Neus. Weet je wat ik toen dacht? Ik wil hier nooit meer weg. De rust en de ruimte geven mij het ultieme vakantiegevoel en dat is precies wat ik zoek.

Sa Vinya d’en Palerm is een prachtig wit huis dat is verbouwd tot een kleinschalig hotel. Hiervoor zijn traditionele materialen gebruikt, zoals Ibiziaans steen en zware houten balken. Het is een mooi plaatje, zeker in combinatie met de kleurrijke tuin. Die staat namelijk vol met fruitbomen, er lopen wat boerderijdieren rond en er is een fijn zwembad. De loungebedden rondom het glinsterende blauwe water zijn de perfecte plek om neer te ploffen met een ijskoud glas sangria. Genieten, daar gaat het om. Behalve gastvrijheid, vind je op deze fijne plek ook heerlijk eten en drinken. Bijvoorbeeld het ontbijt dat iedere dag met ingrediënten uit eigen moestuin wordt bereid. Verser wordt het niet. Wil je de omgeving verkennen? Dankzij de centrale ligging op het Spaanse eiland is een eilandtour zo geregeld. Stap gewoon in de auto en ontdek al het moois dat Ibiza te bieden heeft.

Sa Vinya d’en Palerm is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 oktober 2026, 8 dgn
Brussel
 872

Bekijk ook deze aanbiedingen

H10 Suites Lanzarote Gardens

Soort:
H10 Suites Lanzarote Gardens is een ruim opgezet, kindvriendelijk appartementencomplex van de bekende H10-hotelketen. Met een schitterende ligging in een groene omgeving en dicht bij het playa Las Cucharas strand hebt je ongetwijfeld een fijne familievakantie! Vooral de kinderen worden helemaal blij van de speciaal voor hen opgerichte H10 Family Club waar zij naar hartenlust kunnen spelen en meedoen met vele activiteiten. En na een dagje relaxen aan het goudgele strand is het heerlijk vertoeven in de comfortabel ingerichte appartementen. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 537

Baia Lara

Soort:
Hotel Baia Lara is onderdeel van de bekende Baia keten die bekend staat om een minimalistische design en een high-quality service! Het hotel is dankzij zijn uitgebreide aanbod aan faciliteiten, diverse à-la-carterestaurants en de Ultra All Inclusive formule heel geschikt voor families.

Vanaf

 789

FERGUS Puerto de la Cruz

Soort:
Aan de rand van het bruisende vakantieoord Puerto de la Cruz ligt Fergus Puerto de la Cruz. In de oude stad van Puerto de la Cruz tref je een typisch Canarische sfeer. Er heerst een gezellige bedrijvigheid in de smalle straatjes met traditionele cafés en bars. Voor een dagje uit kun je een bezoek brengen aan dierenpark Loro Parque, het waterpark Lago Martianez of de botanische tuin Jardin Botanico. Fergus Puerto de la Cruz is gelegen op een heuvel waardoor je een prachtig uitzicht hebt over de omgeving. Ontdek de perfecte mix van moderne luxe en traditionele charme in de smaakvol ingerichte kamers, ontspan bij het verfrissende zwembad en geniet van de culinaire hoogstandjes in het restaurant. Of je nu op zoek bent naar een romantisch uitje, een leuke gezinsvakantie of een ontsnapping aan de dagelijkse routine, hotel Fergus Puerto de la Cruz biedt voor elk wat wils. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 543

EuroParcs Kaatsheuvel

Soort:
Of je nu avonturen wil beleven, van de natuur wil genieten of liever de drukte van de stad opzoekt. EuroParcs Kaatsheuvel is voor alles een goede uitvalsbasis. Met De Efteling bijna in de achtertuin, Nationaal Park De Loonse en Drunense Plassen om de hoek en zowel Breda als Den Bosch in de buurt vermaakt iedereen zich hier. En een dagje geen zin om er op uit te trekken? Ook dan vermaak je je uitstekend op het park met zowel een binnen als buitenbad, indoorspeeltuin en horecafaciliteiten. Laat de vakantie maar beginnen!

Vanaf

 920