Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Rural San Miguel

🇪🇸Spanje
San Miguel de Abona
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in San Miguel De Abona? Hotel Rural San Miguel is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 64 reizigers beoordelen Hotel Rural San Miguel gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Rural San Miguel, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Rural San Miguel vandaag nog!

Rural San Miguel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

16 september 2026, 8 dgn
Weeze
 429

Bekijk ook deze aanbiedingen

Saint Clair Magnificent Mile

Begin de dag met een verfijnde koffie in de lobby van dit fijne hotel. De dynamische atmosfeer en de hartelijkheid hier zijn onvergetelijk. Binnen enkele minuten bereik je Millennium Park. Laat je betoveren door het iconisch sculptuur. Met de taxi sta je zo aan de andere kant van de stad, waar je vanuit het reuzenrad een schitterend panorama ervaart. Na een dag vol nieuwe indrukken keer je terug naar je hotel waar je na een heerlijk diner volledig tot rust komt in je comfortabele bed.

Vanaf

 1.126

8 dg cruise Oost Mid Zee Costa Fortuna

Vaar mee met de Costa Fortuna langs Turkije en de Griekse Eilanden. Ontdek Istanbul die door zijn unieke ligging zowel de Europese als de Aziatische wereld heeft. Ga daarna eilandhoppen langs de verschillende Griekse Eilanden. Geniet van de Griekse gastvrijheid en proef de heerlijke tzatziki in een typisch Grieks restaurant. De Costa Fortuna onderscheidt zich van de andere schepen op het gebied van kwaliteit en gastvrijheid voor het ultieme vakantiegevoel. Laat je verrassen door een van de vele specialiteitenrestaurants of leef je uit in de Chocolaterie. Met maar liefst vier zwembaden, een casino en theater verveel je je geen moment aan boord!

Vanaf

 1.729

Odalys Du Golfe

Soort:
Dit appartementencomplex ligt in het gezellige Cap d'Agde, waar je prima terecht kunt voor een hapje en een drankje. Het beschikt over een zwembad met een zonneterras in de met bomen omzoomde tuin.

Vanaf

 322