Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Marfil

🇪🇸Spanje
San Antonio
hotel
Logies
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van San Antonio op Ibiza? Hotel Marfil, een 3-sterrenhotel, biedt precies wat je nodig hebt. Met slechts 31 kamers heerst er een intieme en gastvrije sfeer. Op slechts 8 minuten loopafstand vind je het strand, terwijl de sfeervolle haven op slechts 7 minuten lopen ligt. Omringd door talloze winkels, gezellige restaurants en bars, is dit de ideale uitvalsbasis om het bruisende centrum te verkennen. Na een dag vol ontdekkingen kun je ontspannen op het zonneterras of een verfrissende duik nemen in het zwembad. Boek snel en geniet van een zorgeloze vakantie op het prachtige Ibiza.

Marfil is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

14 oktober 2026, 8 dgn
Charleroi
€ 364

Bekijk ook deze aanbiedingen

Akeah Broncemar

Soort:
Op zoek naar zon, zee en pure ontspanning? In het hart van het levendige Playa del Inglés ligt het moderne en stijlvolle 4-sterrenhotel Akeah Broncemar (voorheen Labranda Bronze Playa), dé perfecte plek voor een zorgeloze vakantie onder de Spaanse zon. Dankzij de ideale ligging wandel je zo naar het uitgestrekte zandstrand en de bruisende boulevard vol winkels, restaurants en gezellige terrassen. In dit hotel draait alles om comfort en gemak: relax op een ligbed bij het zwembad, geniet van een verfrissend drankje in de chill-out bar en laat je culinair verwennen met het uitgebreide all inclusive concept. De ruime en modern ingerichte kamers bieden alle luxe voor een ontspannen verblijf, ideaal voor een romantische getaway of een vakantie met het gezin. Van een smakelijk ontbijt tot een sfeervolle avond cocktail: hier heb je alles binnen handbereik. Wanneer laat jij je verrassen door het levendige Playa del Inglés?

Vanaf

€ 685

Tsamis Zante Suites

Tsamis Zante Suites, is dé plek voor jou om te kunnen ontspannen tijdens je vakantie. Dit ware paradijs ligt heerlijk rustig en je bent zo op het strand. Naast het complex is een bushalte waarmee je makkelijk een dagje naar Tsilivi of Zakynthos-stad kunt gaan om even lekker te shoppen of cultuur te snuiven.

Een aantal suites hebben een privézwembad, voor net wat extra luxe, waar je heerlijk in af kunt koelen na een dag in het zonnetje. Alle suites zijn luxe, modern en comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien zodat jij helemaal kunt genieten. Het hotel beschikt over twee bars voor een lekker drankje zonder weg te hoeven. De twee restaurants zijn perfect voor een avondje culinair dineren. In het hoofdrestaurant Kyma geniet je van Griekse en internationale delicatessen terwijl je in restaurant Elaia de keuze hebt uit vegan gerechtjes. Extra vakantie kilootjes werk je weg in de gym of verwen jezelf met het boeken van een luxe behandeling in de Callisti Spa. Geniet van je zorgvrije vakantie!

 

Vanaf

€ 769